Ocena użytkowników: 4 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive
 

P6 Energy 1

Allview, europejska marka smartfonów i tabletów, wprowadza na polski rynek smartfon P6 Energy. Wyróżnia go akumulator 5000 maAh, procesor Quad Core, 1 GB pamięci RAM, 5-calowy wyświetlacz, rozdzielczość 1280x720 px i dwie kamery: 8 i 2 MP.

Jesteśmy świadomi, że nasi klienci wymagają od telefonu, aby jego bateria działała jak najdłużej. Dlatego wprowadzamy na rynek smartfon P6 Energy, który działa do 24 godzin ciągłego używania - mówi Lucian Peticila, General Manager Allview.
 

Smartfon posiada akumulator o pojemności 5000 mAh, co pozwala mu na pozostanie w stanie czuwania do 500 godzin/21 dni. P6 Energy może być również wykorzystany jako power bank za pomocą kabla OTG. Dodatkowo, urządzenie posiada aplikację Hot Knot, dzięki której można szybko przesyłać pliki. Wystarczy jedynie zbliżyć do siebie ekrany dwóch telefonów.

P6 Energy 1

Allview P6 Energy posiada 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280x720 px, co zapewnia dokładne i szczegółowe odwzorowanie obrazów. Dzięki systemowi Android ™ 4.4.2 KitKat® i procesorowi Quad Core, smartfon poradzi sobie w każdej sytuacji. Wspierany jest przez 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci Flash, którą można rozszerzyć kartą microSD o pojemności do 32 GB.


P6 Energy wyposażony jest w dwie kamery, przednią 2 MP i tylną 8 MP. Aparat główny posiada Autofokus, lampę LED i nagrywa filmy w formacie Full HD. Dodatkowo, posiada ciekawe funkcje, jak HDR, Beauty Face, gumkę i wykrywanie twarzy.


Smartfon posiada również Wi-Fi Direct i wyświetlacz Wi-Fi, dzięki czemu zawartość urządzenia można obejrzeć na ekranie TV. Smartfon może być też kontrolowany za pomocą gestów, dzięki którym można między innymi uruchomić funkcję Wiadomości i Muzyki.


P6 Energy dostępny jest w sprzedaży w cenie 799 zł. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją produktu na oficjalnej stronie producenta: www.allview.pl.

Zobacz też nasz test smartfona Allview V1 Viper S4G

 

   

Wyszukiwarka  

   

Polecamy  

   
   
   
   
   
   
   
   
© Tabletradar.pl - wszelkie prawa zastrzeżone