Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

 Grace X5

Prestigio, międzynarodowy producent urządzeń mobilnych, elektroniki użytkowej oraz akcesoriów, prezentuje kolejnego smartfona z rodziny Grace – model X5, charakteryzujący się 4.7-calowym wyświetlaczem IPS z pełną laminacją, trybem dual SIM oraz aparatem głównym z matrycą 13MPx i pomocniczym sensorem BSI.

Nasze portfolio produktowe na rok 2015 odzwierciedla oczekiwania klientów, którzy przestali śledzić wojnę na megapiksele i gigabajty prowadzoną przez wielu producentów. Użytkownicy coraz częściej świadomie wybierają w pełni funkcjonalne smartfony, za pomocą których wykonają każde zadanie w trybie mobilnym, nie obciążając jednocześnie kieszeni – ocenia Sylwia Koza, Western Europe Marketing & PR Manager Prestigio.

Grace X5
Cztery rdzenie procesora wsparte przez 1GB pamięci operacyjnej to zupełnie wystarczająca konfiguracja, aby obsłużyć każde działanie w zakresie multimediów czy pracy z aplikacjami. Ekran smartfona mierzy 4.7-cala i dzięki matrycy IPS oraz jakości HD, jak również pełnej laminacji może cieszyć oko posiadacza modelu Grace X5. Co jeszcze dostajemy od Prestigio decydując się na zakup nowego smartfona? Aparat główny to solidne 13MPx wsparte sensorem BSI oraz trybem autofokus. Również frontowa kamerka budzi respekt oferując 5MPx z doświetleniem LED.


Producent wyposażył Grace X5 w moduł Bluetooth 4.0, GPS oraz dwa sloty SIM, aby ułatwić życie wszystkim zabieganym osobom, które do tej pory nosiły ze sobą dwa nieporęczne smartfony. Dopełnieniem specyfikacji jest aż 40GB przestrzeni dyskowej w układzie – 8GB flash i 32GB do uzyskania dzięki karcie SD.


Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android w wersji 4.4. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i niebieskiej. Upgrade Androida do wersji 5 Lollipop planowany jest na przełomie kwietnia i maja 2015.

Cena: 599 PLN

   

Wyszukiwarka  

   

Polecamy  

   
   
   
   
   
   
   
   
© Tabletradar.pl - wszelkie prawa zastrzeżone