Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Overmax Qualcore Q9010

Overmax, europejski producent elektroniki mobilnej, zaprezentował na polskim rynku nowy tablet - Qualcore 9010. Jest to konstrukcja dedykowana nowoczesnym, mobilnym użytkownikom, którzy szukają błyskawicznego dostępu do informacji, komfortu najlepszej jakości wyświetlanych obrazów oraz wydajnej pracy. Tablet wyróżnia się 9” ekranem oferującym rozdzielczość HD (1024x600 px), który pozwoli wyjątkowo komfortowo korzystać z tabletu. Wykorzystanie sprawdzonego systemu Android 4.4 oraz czterordzeniowego procesora (4x 1,2 GHz) da pewność sprawnego działania tabletu nawet podczas korzystania z wymagających aplikacji.

Producent w nowym modelu zaoferował użytkownikom 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej, by zapisać na tablecie najważniejsze aplikacje, dokumenty czy multimedia.

 

Po uruchomieniu nowego Qualcore 9010, użytkownicy znajdą na nim pakiet preinstalowanych aplikacji zawierający m.in. antywirus Avast, Kingsoft Office, N7 Player czy Easy Call. Tablet jest więc gotowy do pracy tuż po wyciągnięciu z opakowania.

Nad ekranem umieszczona została kamera, która idealnie sprawdzi się w trakcie wideo konferencji. Tylni aparat pozwoli natomiast na uwiecznienie niezapomnianych momentów dzięki rozdzielczości 2MP.

W najnowszej konstrukcji, producent umieścił wydajną baterię o pojemności 3800 mAh, która daje pewność, że Qualcore 9010 będzie działać nie tylko wyjątkowo sprawnie, ale również wydajnie przez długi czas.

W zestawie z tabletem znajdą się nie tylko podstawowe akcesoria, jak ładowarka i kabel USB.
W opakowaniu producent umieścił również kabel OTG, dzięki któremu do tabletu można podłączyć również zewnętrzne nośniki danych.
Qualcore 9010 będzie dostępny w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu w cenie ok. 299,00 zł. Tablet będzie można zakupić również w zestawie z klawiaturą producenta.

Specyfikacja techniczna:


System: Android 4.4
Chipset: Allwinner A33
CPU: 4 x 1,2 GHz
Ekran: 9" HD
Rozdzielczość: 1024x600px
RAM: 1 GB
Pamięć: 8 GB
Bateria: 3800 mAh
Obudowa: Tworzywo sztuczne
Kolor: Czarny (gumowany)
Inne: Czytnik kart microSD (do 32 GB)
G-Sensor
Kamera x2 (Front: 0,3 MP, Tył: 2MP)
Mini Jack
Micro USB
Port DC
OTG
Wi-Fi (802.11 b/g/n)
Zestaw: Kabel USB, kabel OTG, ładowarka

   

Wyszukiwarka  

   

Polecamy  

   
   
   
   
   
   
   
   
© Tabletradar.pl - wszelkie prawa zastrzeżone