Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

MANILA1

W związku z dynamicznie rosnącą sprzedażą smartfonów i tabletów na rynku akcesoriów wyodrębnił się nowy, silny segment etui przeznaczonych do urządzeń mobilnych. Nowe modele w ofercie PLATINET poza ciekawym designem, solidną jakością wykonania i atrakcyjną ceną posiadają jeszcze jeden atut – pasują do większości przenośnych urządzeń na rynku.  

Z uwagi na konstrukcję sprzętu mobilnego, cienką obudowę oraz narażony na zarysowania ekran dotykowy, konieczna jest jego ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dlatego większość użytkowników tego typu urządzeń, zaraz po zakupie smartfona lub tabletu, swoje pierwsze kroki kieruje do sklepu po etui, które zabezpieczy nowy sprzęt. 

MARYLAND3

Naturalnie trend ten dostrzegli producenci, którzy starają się zagospodarować nowo powstały segment rynku. Powtarzają się przypadki ich współpracy zarówno ze znanymi projektantami, jak i popularnymi markami modowymi. Owoce tych kooperacji pozostają jednak często poza możliwościami finansowymi przeciętnego użytkownika. Co więcej, zazwyczaj przystosowane są jedynie do pracy z modelami określonych marek. Z tego powodu coraz większą popularnością cieszą się kolekcje przygotowywane przez firmy z branży elektroniki użytkowej, takie jak PLATINET. Modele przez nie oferowane nie odbiegają jakością od designerskich akcesoriów, jednak są dostępne w znacznie przystępniejszym zakresie cenowym. Niewątpliwym atutem oferty etui od krakowskiego producenta jest także uniwersalność zastosowanych rozwiązań, która pozwala na ich dopasowanie do urządzeń mobilnych różnych marek.

Ciekawy design, solidne wykończenie oraz funkcjonalność to trzy główne cechy, na które zwracają uwagę nasi Klienci, poszukujący etui czy toreb dla swojego sprzętu. Naszą kolekcję adresujemy do grup odbiorców o zróżnicowanych oczekiwaniach względem tego typu akcesoriów. Młodsi mogą wybierać spośród odważniejszych, oryginalnych projektów. Natomiast z myślą o dojrzałych użytkownikach przygotowaliśmy bardziej klasyczne i stonowane wzory - mówi Krzysztof Potok, prezes PLATINET SA.

Firma PLATINET posiada w swojej ofercie kilka kolekcji toreb na laptopy oraz etui do tabletów i smartfonów.

Smartfon 1

Projekty opracowane zostały z myślą o każdej grupie wiekowej, od nastolatków, przez studentów, aż po biznesmenów. Dla wszystkich zwolenników sportowej elegancji, przygotowane zostały linie Oxford, Store czy Liverpool. Natomiast kolekcja Manhattan to najlepszy wybór dla aktywnych ludzi biznesu, którzy poszukują eleganckiego etui na iPada. Większość propozycji została przygotowana dla użytkowników tabletów różnych producentów, o przekątnych ekranu od 7” do 10,1”.

W przypadku etui do tabletów argumentem, który często decyduje o zakupie konkretnego modelu, są dodatkowe funkcjonalności. Wygodnym rozwiązaniem są tzw. etui książkowe, które chronią nie tylko tył i ekran tabletu, ale wyposażone są również w podstawkę, umożliwiającą np. wygodne oglądanie filmów lub przeglądanie stron www. W tej technologii PLATINET oferuje m.in. nowe kolekcje Maryland, Manila lub Hong Kong.

   

Wyszukiwarka  

   

Polecamy  

   
   
   
   
   
   
   
   
© Tabletradar.pl - wszelkie prawa zastrzeżone