Ocena użytkowników: 4 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive
 

PAP 7600   button 2

Marka Prestigio, po udanym debiucie w segmencie smartfonów wprowadza na rynek pierwszy model z wbudowanym modułem NFC. Phablet PAP7600 DUO wyposażono ponadto w 6" wyświetlacz z matrycą IPS wykonany w technologii OGS, czterordzeniowy procesor 1.5GHz oraz podwójny slot na kartę SIM.

Komunikacja bez granic
Ewolucja funkcjonalności smartfonów dokonuje się na naszych oczach. Prestigio jako lider technologicznej innowacyjności sięga po nowatorskie rozwiązania, aby ułatwiać użytkownikom pracę, usprawnić komunikację oraz uatrakcyjnić multimedialne doznania.

Wbudowany moduł NFC (Near Field Communication) sprawia, że phablet Prestigio PAP7600 DUO zyskuje wiele nowych zastosowań. Bezprzewodowa łączność krótkiego zasięgu umożliwia przesyłanie plików między urządzeniami, a także odtwarzanie muzyki na głośnikach lub słuchawkach działających w standardzie NFC. To przyszłościowe rozwiązanie umożliwia także drukowanie dokumentów wprost ze smartfona oraz dokonywanie płatności zbliżeniowych we współpracy z dedykowanymi terminalami płatniczymi.

PAP 7600

 

Wystarczy dotknięcie, aby sparować ze sobą urządzenia i cieszyć się bezprzewodową komunikacją. Producent wyposażył smartfona w dwa sloty na kartę SIM, dzięki czemu można korzystać z dwóch niezależnych linii telefonicznych w obrębie jednego urządzenia. Podstawowy numer abonamentowy można także uzupełnić kartą pre paid służącą do transferu pakietów internetowych w oparciu o korzystne taryfy operatorskie lub kartą z darmowym internetem Aero2.
Multimedialne Eldorado
MultiPhone PAP7600 DUO to potężne narzędzie do odtwarzania i nagrywania kontentu audiowizualnego. Duży, 6" wyświetlacz o rozdzielczości 1280x720 pikseli wykonano w technologii One Glass Solution, która zapewnia optymalne odwzorowanie barw i głębię czerni.

Zaimplementowana matryca IPS z kolei odpowiada za szerokie kąty widzenia i równomierne podświetlenie ekranu. Na pokładzie znajdziemy dwie kamerki – frontową matrycę 8MPx oraz aparat główny o rozdzielczości 13MPx z pomocniczym autofokusem oraz sensorem BSI, dzięki któremu zdjęcia są lepiej doświetlone. Za sprawne działanie aplikacji działających pod kontrolą Androida w wersji 4.2 odpowiada procesor z czterema rdzeniami taktowanymi zegarem 1.5GHz oraz wydajny układ graficzny PowerVR SGX544.
Model PAP7600 DUO posiada także 4GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia kartą SD, odbiornik GPS umożliwiający instalację aplikacji nawigacyjnej oraz mocną baterię 2600mAh, która gwarantuje 14 godzin rozmów lub 5 godzin odtwarzania wideo. Ultracienka obudowa smartfona mierzy zaledwie 8.4mm. W zestawie znajduje się eleganckie, skórzane etui typu flip cover, które po rozłożeniu może pełnić funkcję podstawki pod smartfona.
- Jednym z rynkowych wyróżników marki Prestigio jest dostarczanie użytkownikom przydatnych rozwiązań, które zwiększają funkcjonalność mobilnych urządzeń. Najnowszą propozycją oferowaną przy zakupie smartfonów z linii MultiPhones jest bezpłatny dostęp do 200GB przestrzeni w chmurze MultiCloud na okres 12 miesięcy. W tym czasie użytkownik może przechowywać, edytować i udostępniać pliki poprzez pocztę e-mail oraz media społecznościowe. Usługa działa w oparciu o SurDoc z innowacyjną metodą zabezpieczenia plików TruPrivacy™, która umożliwia użytkownikowi dostęp do zasobów bez konieczności posiadania klucza szyfrującego. Smartfon PAP7600DUO połączy się z chmurą z dowolnego punktu na ziemi - wystarczy dostęp do internetu poprzez Wi-Fi lub modem. Użytkownik nie musi także instalować dodatkowego oprogramowania, aby swobodnie pracować z dowolnymi formatami plików zgromadzonych na tym przestronnym, wirtualnym dysku - ocenia Andrzej Zalewski, Product Line Sales Manager Prestigio Smartphones w Asbis PL, Sp. z o.o.

 etui 7600

Urządzenie oferuje dostęp do wirtualnej biblioteki prestigioplaza.com z poziomu autorskiej aplikacji eReader App. Zalogowany użytkownik ma możliwość pobrania 3000 e-książek bez żadnych opłat, zaś na pozostałe przysługuje aż 25% zniżki. Dodatkową atrakcją jest pakiet preinstalowanych aplikacji, np. Navitel Navigator czy MCAfee Antivirus, które po okresie testowym można nabyć ze znaczną zniżką.

   

Wyszukiwarka  

   

Polecamy  

   
   
   
   
   
   
   
   
© Tabletradar.pl - wszelkie prawa zastrzeżone