Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

9701-tabletFREETAB 9701 IPS 

9701-tablet

Twoje multimedialne centrum cyfrowej rozrywki
Firma MODECOM ma zaszczyt przedstawić swój najnowszy produkt – wysokiej klasy 9,7” tablet multimedialny model FreeTAB 9701.MODECOM FreeTAB 9701 to bardzo szybkie i wydajne urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o tych użytkownikach, którzy szukają potężnego narzędzia zarówno do pracy, jak i zabawy.  Zastosowanie najnowszych technologii pozwoliło stworzyć bardzo wydajną jednostkę, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej zaawansowanych użytkowników. Z kolei wykonana z aluminium obudowa tabletu daje bardzo duży komfort użytkowania oraz umożliwia bezpieczny transport urządzenia. Wymiary obudowy są imponujące, grubość zaledwie 1cm sprawia, że praca na tablecie należy do wygodnych również za sprawą niskiej wagi poniżej 0.5kg
Szybki procesor + akcelerator 3D = doskonała wydajność urządzenia!
 Sekretem szybkiego działania urządzenia MODECOM FreeTAB 9701 jest wysokiej klasy, zaawansowany technologicznie procesor ALLWINNER A10, taktujący z szybkością  1 GHz. Aby w pełni wykorzystać wszystkie zaawansowane funkcje urządzenia, dodatkowo wyposażyliśmy je w wysokiej jakości pamięć operacyjną RAM DDR3 o pojemności 1GB.
Ta bardzo szybka jednostka obliczeniowa umożliwia szybkie odtwarzanie filmów w jakość HD oraz pozwala na uruchamianie zaawansowanych aplikacji. Z kolei zastosowany w urządzeniu  akcelerator 3D pozawala na czerpanie przyjemności z gier
opartych na grafice trójwymiarowej.
Wysokiej klasy pojemnościowy ekran IPS
MODECOM FreeTAB 9701 został wyposażony w 5-punktowy pojemnościowy szklany ekran o rozdzielczości 1024x768 pikseli. Zastosowanie  technologii pojemnościowej sprawia, że praca z urządzeniem przebiega w sposób wygodny i bardzo przyjemny. Na szczególną uwagę zasługuje pięciopunktowy system dotyku, który umożliwia obsługę FreeTAB 9701 pięcioma palcami jednocześnie. Funkcja ta w praktyce przekłada się na bardzo precyzyjne oraz płynne sterowanie urządzeniem oraz dodatkowo pozwala na korzystanie z zaawansowanych gier oraz aplikacji.
Zastosowany w tym urządzeniu ekran został wykonany w nowoczesnej technologii IPS.
W odróżnieniu od ekranów wykonanych w tradycyjnej technologii TFT TN, wyświetlacz IPS zapewnia bardzo dokładne odzwierciedlenie obrazów oraz kolorów, nawet 24-bitowych.  Technologia IPS docenią także osoby, które lubią używać tabletu w pełnym słońcu bez obawy o wystąpienie uciążliwych odbić.
Twój przenośny odtwarzacz filmów w jakości full HD dzięki złączu HDMI 1.4
Tablet FreeTAB 9701 został wyposażony w nowoczesne złącze HDMI 1.4. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania będą mogli Państwo używać FreeTAB 9701 jako pełnowartościowy odtwarzacz filmów w jakości Full HD. Wystarczy tylko podłączyć tablet do telewizora za pomocą przewodu HDMI i cieszyć się z seansu filmowego w kinowej jakości Full HD.
Rób zdjęcia, nagrywaj filmy i prowadź wideokonferencję z rodziną i przyjaciółmi
 Tablet FreeTAB 9701 został wyposażony w dwa wysokiej klasy aparaty. Zamontowany w przedniej części urządzenia aparat o rozdzielczości 2 megapikseli pozwala na  prowadzenie wideokonferencji ze znajomymi za pośrednictwem popularnych, a co najważniejsze darmowych komunikatorów internetowych. Z kolei umieszczony z tyłu urządzenia aparat o rozdzielczości 2 megapikseli umożliwia użytkownikowi robienie zdjęć oraz nagrywanie filmów w wysokiej jakości.
Nowy system operacyjny Android™   to pewne i stabilne działanie Twojego sprzętu.
 W modelu MODECOM FreeTAB 9701 zastosowano nowoczesny, zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych, system operacyjny Android™ 4.0 ICS.
W odróżnieniu od innych tego typu systemów, Android™ jest cały czas rozwijany przez sztab programistów z laboratorium Google.  Oparty na stabilnym jądrze Linuxa, system zapewnia pewną oraz stabilną pracę urządzenia.
Odkryj z nami świat multimedialnej platformy Android Market!
Zmiana systemu operacyjnego pozwala na nieograniczoną personalizację urządzenia oraz daje możliwość instalacji tysięcy aplikacji, w tym wielu darmowych, które mogą Państwo znaleźć na platformie multimedialnej Google Play™ (dawniej Android Market). Serwis oferuje szeroką gamę oprogramowania, począwszy od gier, na programach do komunikacji internetowej skończywszy.
Łatwe połączenie z siecią dzięki modułowi WiFi
 Komunikacje ze światem zapewnia wbudowany w urządzeniu moduł WiFi. Dzięki zastosowaniu układu łączności bezprzewodowej, za pomocą FreeTAB 9701 można przeglądać zasoby Internetu,  instalować aplikacje, czy też sprawdzać pocztę.
Ciesz się wysokiej jakości rozmowami wideo dzięki darmowym komunikatorom
 Wbudowana w urządzenie wysokiej rozdzielczości kamera pozwala na prowadzenie rozmów wideo za pośrednictwem najbardziej popularnych, a co najważniejsze darmowych komunikatorów internetowych, dostępnych dla platformy Android™.
- Specyfikacja
Parametry techniczne
Procesor
ALLWINNER A10 CPU Cortex-A8 1GHz + akcelerator 3D
Pamięć Flash 8 GB MLC
RAM 1 GB DDR3
 LCD Karta micro Wsparcie do 32GB kart micro SDHC
Rozmiar 9,7” IPS
Format obrazu 4:3
Rozdzielczość 1024x768 pikseli
 Panel dotykowy Pojemnościowy, 5-punktowy
Kamera

Przód: 2 miliony pikseli

  Tył: 2 miliony pikseli
Przyciski Power, reset, return, home, menu
Złącza    Karty TF, słuchawkowe 3,5, dwa porty micro USB, Zasilanie DC, mini HDMI
WiFi IEEE 802.11 b/g/n
G-Sensor Wbudowany, z obsługą 3D   
HDMI Wsparcie dla HDMI 1.4
Bateria    7000 mAh
Wymiary    243x190x10.5mm   
System operacyjny Android™ 4.0 ICS
Warunki użytkowania Temperatura Pracy: 0~50°C
Przechowywania: -10~60°C
Wilgotność Pracy: 0~90%,

Przechowywania: 0~90%,

Zawartość pudełka:
- urządzenie MODECOM FreeTAB 9701
- ładowarka sieciowa
- przewód USB
- instrukcja obsługi
   

Wyszukiwarka  

   

Polecamy  

   
   
   
   
   
   
   
   
© Tabletradar.pl - wszelkie prawa zastrzeżone