Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

2096 duze 600 FreeTAB 2096+ 

2096 duze 600

MODECOM FreeTAB 2096+ to odświeżona wersja modelu MODECOM FreeTAB 2096. Podobnie jak jego poprzednik, prezentowany przez nas model MODECOM FreeTAB 2096+, kryje wewnątrz obudowy zaawansowane technologicznie podzespoły. MODECOM FreeTAB 2096+ to nowoczesny, tablet multimedialny, który działa w oparciu o bardzo wydajny system operacyjny Android 4.1. Ten wysokiej jakości tablet, zamknięty w minimalistycznej obudowie, zapewnia wielogodzinną rozrywkę dla Ciebie i Twojej rodziny. MODECOM FreeTAB 2096+ napędzany jest wysokiej klasy procesorem RockChip 2926 taktującym z częstotliwością 1GHz. Nowoczesna architektura procesora wraz z wysokiej klasy pamięcią operacyjną o pojemności 512 Mb oraz układem graficznym MALI-400. W tablecie MODECOM FreeTAB 2096+ zastosowano wysokiej jakości 7” ekran typu pojemnościowego, który umożliwia sterowanie urządzeniem pięcioma palcami jednocześnie.

Wydajny procesor i wysokiej klasy pamięć operacyjna

MODECOM FreeTAB 2096+ napędzany jest wysokiej klasy procesorem RockChip 2926 ARM Cortex A9, taktującym z szybkością 1GHz. Nowoczesna architektura procesora wraz z wysokiej klasy pamięcią operacyjną DDR3 o pojemności 512 MB sprawiają, że każda minuta pracy z urządzeniem to czysta przyjemność. 

Cały świat cyfrowej rozrywki pod Twoimi palcami

Jeszcze nigdy dostęp do świata multimedialnej rozrywki nie był tak prosty. Zastosowany   w tablecie MODECOM  FreeTAB 2096+ wysokiej klasy ekran pojemnościowy  umożliwia sterowanie urządzeniem pięcioma palcami jednocześnie, co otwiera przed użytkownikami dostęp do szerokiego wachlarza możliwości multimedialnych. Na szczególną uwagę zasługują tutaj obsługa dotykowych gier  i aplikacji, które uruchomione na naszym najnowszym tablecie, pozwalają użytkownikowi lepiej wczuć się w wyświetlaną na ekranie rozgrywkę.
Wielodotykowy wyświetlacz sprawdza się idealnie również podczas wykonywania typowych dla mobilnych urządzeń czynności, takich jak: przeglądanie stron internetowych, czy sterowanie aplikacjami multimedialnymi. Dzięki sterowaniu typowymi  dla ekranów pojemnościowych gestami, z łatwością można przewijać strony, zmniejszać lub powiększać wyświetlany na ekranie obszar pracy.

Twoje podręczne centrum komunikacji ze światem

MODECOM FreeTAB 2096+ został wyposażony w moduł  WiFi, który zapewnia bardzo szybkie połączenie z bezprzewodowym Internetem. Wysokiej klasy moduł WiFi wraz z zainstalowanym na przednim panelu urządzenia aparatem cyfrowym, pozwala na prowadzenie wideokonferencji z przyjaciółmi.

Wysyłaj i odbieraj wiadomości dzięki zainstalowanemu w urządzeniu programowi do obsługi poczty elektronicznej.

Użytkownicy, którzy chcą korzystać z dobrodziejstw Internetu niezależnie od miejsca w którym się znajdują, mogą dokupić kompatybilny z tabletem FreeTAB 2096+ zewnętrzny modem 3G.


System operacyjny Android 4.1 JB z dostępem do sklepu Google Play

Tablet MODECOM FreeTAB 2096+ działa w oparciu o bardzo stabilny system operacyjny Android 4.1 JB.  Ten nowoczesny system zapewnia  płynną i stabilną pracę urządzenia. Wraz z systemem Android 4.1 użytkownicy otrzymują dostęp dostęp do sklepu internetowego Google Play (dawny Android Market) na którym można znaleźć nieograniczoną liczbę gier i aplikacji, w tym wiele darmowych. 

Płynne odtwarzania filmów w wysokiej rozdzielczości HD

Zastosowane w tablecie MODECOM FreeTAB 2096+ podzespołu wraz z wysokiej jakości pojemnościowym ekranem, pozwalają użytkownikowi odtwarzać filmy w wysokiej jakości HD, tym samym  czyniąc z urządzenia przenośny odtwarzacz filmów.
Dodatkowo wbudowana w urządzenie karta pamięci flash o pojemności 8GB wraz z obsługą kart zewnętrznych do 32GB, pozwala użytkownikowi na przechowywanie dużej ilości danych, takich jak filmy, muzyka, czy dokumenty.

 

- Specyfikacja
Parametry techniczne
Procesor RockChip 2926,Cortex A9 1 GHz
Pamięć Flash 8 GB
RAM 512 MB DDR3
Karta micro Wsparcie do 32GB kart micro SDHC
LCD Rozmiar 7” , pojemnościowy, multidotykowy (5-punktowy)
Format obrazu 16:9 FLAT
Rozdzielczość 800x480 pikseli
Aparat 0,3 MP
Przyciski Power, reset, return, home, menu
USB 1 x mini USB port
Czytnik kart Tak, 1x microSD
WiFi IEEE 802.11 b/g/n
G-Sensor Wbudowany, z obsługą 3D
Bateria 2800 mAh
Wymiary 197 x 120x 10.9 mm
System operacyjny Android 4.1 ICS
Warunki użytkowania Temperatura Pracy: 0~50°C
Przechowywania: -10~60°C
Wilgotność Pracy: 0~90%,
Przechowywania: 0~90%,

Zawartość pudełka:
- urządzenie MODECOM FreeTAB 2096 PLUS
- ładowarka sieciowa
- przewód USB
- instrukcja obsługi
   

Wyszukiwarka  

   

Polecamy  

   
   
   
   
   
   
   
   
© Tabletradar.pl - wszelkie prawa zastrzeżone