Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

sklejka zmiana

Laptop Hykker HELLO to wielofunkcyjne urządzenie z dotykowym, obracanym ekranem 360 stopni o przekątnej 11.6’’, przeznaczone do podstawowej pracy i przeglądania multimediów. Można będzie go nabyć w sklepach Biedronka od 20 września br. w cenie 749 zł.

Większość komputerów, szczególnie laptopów, wykorzystywana jest przede wszystkim do przeglądania Internetu i podstawowej rozrywki: aktywności na profilach w mediach społecznościowych, słuchania muzyki i oglądania filmów. Do takich zastosowań doskonale sprawdzi się laptop Hykker HELLO.

Ultralekka, obrotowa konstrukcja o wielu możliwościach 
Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o komfortowym wypełnianiu codziennych zadań takich jak tworzenie i edytowanie dokumentów, obsługa podstawowych programów, pakietu Office oraz do rozrywki: przeglądania sieci i konsumpcji multimediów. Z tego względu laptop jest dostosowany do domowego oraz studenckiego użytku i dobrze sprawdzi się jako wsparcie wielu mikro przedsiębiorców.


Dzięki obudowie powleczonej materiałem RubberTouch i smukłym kształtom, Hykker HELLO wyróżnia się atrakcyjnym designem. Model jest jednocześnie trwały i przyjemny w użytkowaniu. Do tego laptop waży niewiele ponad 1 kg przez co w wygodny sposób można zabrać go wszędzie uzyskując dostęp do ulubionych multimediów oraz dokumentów niezależnie od czasu i miejsca. Dodatkowym atutem jest konstrukcja laptopa – dzięki zastosowaniu dotykowego, obracanego ekranu 360 stopni o przekątnej 11,6’’, może on pełnić różne role w pełni dostosowując się do potrzeb i celu użytkowania. Przykładowo – Hykker HELLO sprawdzi się nie tylko jako klasyczny laptop, lecz też jako tablet, odtwarzacz filmów w domowym zaciszu czy jako panel demonstracyjny - narzędzie ułatwiające rozmaite prezentacje multimedialne i spotkania biznesowe. 
Za sprawą ekranu IPS o wysokiej rozdzielczości Full HD (1920x1080 px), obraz jest wyraźny, a wsparcie technologii In-Plane Switching zapewnia jeszcze większe kąty widzenia i bardziej rzeczywiste kolory niż tradycyjne ekrany. Komfort obsługi i wygodę, którą charakteryzują się większe komputery zapewnia z kolei ergonomiczna, wyspowa klawiatura.

Codzienność staje się prosta
Laptop jest również bardzo przyjazny w trakcie użytkowania. Urządzenie bazuje bowiem na wydajnym, a jednocześnie oszczędnym, czterordzeniowym układzie Intel Atom® x5 Z8350 o taktowaniu 1.92GHz, wykonanym w litografii 14 nm, oferującym szereg usprawnień. Za grafikę odpowiada zintegrowana karta Intel HD Graphics 400 ósmej generacji o częstotliwości taktowania 200-500MHz. Laptop ma także 4 GB pamięci RAM (DDR3) oraz 32 GB pamięci na dane, które można rozszerzyć o dodatkowe 128 GB dzięki karcie microSD oraz bez limitu i ograniczeń przestrzennych – w chmurze np. Microsoft OneDrive. Model posiada zintegrowany moduł Wi-Fi b/g/n do łączenia się z Internetem. Urządzenie pracuje pod kontrolą preinstalowanego WINDOWS 10 HOME BASIC 64 bit. Dzięki takiej specyfice korzystanie z laptopa jest płynne i komfortowe przez długi czas.
Hykker HELLO jest wyposażony w akumulator Li-ion o pojemności 8000 mAh, który zapewnia do 6 godzin pracy. 
Laptop ma kilka złącz gwarantujących kompatybilność sprzętu z innymi urządzeniami. Do dyspozycji mamy więc wejścia oraz porty, takie jak: 2xUSB 2.0, mini HDMI oraz slot na kartę microSD. Laptop ma czytniki linii papilarnych z funkcją WINDOWS HELLO wbudowany w touchpad. W efekcie nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo zgromadzonych danych i zapamiętywanie haseł, a wszystko wciąż pozostaje chronione. Ta funkcja jest praktycznym ułatwieniem dla każdego użytkownika, a nawet dla dzieci.

Laptop Hykker HELLO stanowi dobre narzędzie do pracy i rozrywki nie tylko w domu, czy biurze. Jest świetnym wsparciem nauki każdego ucznia i studenta.

Laptop Hykker HELLO w cenie 749 zł dostępny będzie we wszystkich sklepach sieci Biedronka od czwartku 20 września do 3 października br. lub do wyczerpania zapasów.