Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

z17 front hy 1a

Hyperbook, polski producent wysokiej klasy sprzętu komputerowego, poinformował o premierze nowego modelu laptopa dla graczy – PULSAR Z17. Jest to pierwszy produkt marki Hyperbook wyposażony w bezramkowy (tzw narrow frame) ekran dla 17,3” FullHD IPS 144Hz w szczupłej obudowie odpowiadającej laptopom 15” oraz z cichą klawiaturą opty-mechaniczną 3 generacji (przełączniki Brown), Procesorem Intel Core I7-8750H oraz mocną kartą graficzną NVIDIA GTX 1060. Produkt skierowany dla najbardziej wymagających i podróżujących graczy i profesjonalistów.

 

Ekran 17”, obudowa i waga 15”

„Całe życie szukałem laptopa wystarczająco mocnego, dającego komfort pracy i rozrywki oraz odpowiednio lekkiego i mobilnego aby ułatwić podróżowanie… Taki właśnie jest Hyperbook Pulsar Z17, pierwszy 17” laptop w obudowie 15”. (Zdjęcia pokazujące różnicę w ekranach). Dzięki szczupłej obudowie i bardzo niskiej wadze 2,4kg Pulsar Z17 łamie stereotyp że laptopy 17” są duże i ciężkie! Od teraz klienci mogą w pełni korzystać z ogromnego komfortu pracy i mobilności. Profesjonalny ekran 17,3” IPS FullHD 144hz z pełnym pokryciem sRGB 100% zadowoli zarówno profesjonalnych graczy jak i specjalistów od fotografii i obróbki grafiki 3D/2D.

Cicha opty-mechaniczna klawiatura

Hyperbook Pulsar Z17 wyróżnia się na tle konkurencji profesjonalną klawiaturą opty-mechaniczną 3 generacji, która posiada możliwość indywidualnej konfiguracji podświetlenia dla każdego klawisza. Hyperbook zastosował połączenie mechanicznej konstrukcji i bardzo precyzyjnemu optycznemu przełącznikowi Brown Switch, dzięki czemu klawiatura posiada przyjemny i odczuwalny mechaniczny klik z zachowaniem precyzji przełącznika optycznego oraz cichej pracy. Mamy więc idealne rozwiązanie dla zapalonych graczy i dla osób dużo piszących na klawiaturze.

Wszystkie elementy klawiatury można dowolnie wymieniać oraz dostosowywać do własnych preferencji. Producent zapewniana, że ich żywotność jest na poziomie nawet do 50 milionów wciśnięć. Klawiatura oferuje także pełne N-Key Rollover oraz czas reakcji klawiszy na poziomie 0,2ms. Wbudowane oprogramowanie pozwala na dowolne podświetlenie oddzielnie każdego klawisza oraz wybór kilkunastu zdefiniowanych efektów np. Reaktywne podświetlenie klawisza po jego wciśnięciu, czy podświetlenie klawiszy w rytm odtwarzanej muzyki. Dla profesjonalistów podświetlenie można ustawić w stały kolor z palety RGB (np. Niebieski lub biały) oraz dopasować poziom podświetlenia (5 stopniowa skala).

Hyperbook to jedna z niewielu marek, która może pochwalić się laptopem z klawiaturą mechaniczną o tak wysokim poziomie personalizacji. Zastosowane rozwiązanie pomaga w ekstremalnie szybkim rejestrowaniu komend wydawanych podczas rozgrywki. Zaawansowana technologia pozwala na korzystanie z wielu klawiszy jednocześnie. Dzięki charakterystycznym przełącznikom o wysokim skoku, ogranicza także ich przypadkowe wciśnięcie. Laptopy Hyperbook docenią wszyscy gracze poszukujący profesjonalnego sprzętu do gry na pełnych obrotach i bez żadnych ograniczeń.

Najlepsze osiągi

Hyperbook Pulsar Z17 to maksymalnie wydajny, gamingowy laptop, zaprojektowany po to, aby gracze cieszyli się najwyższymi detalami i dużą liczbą klatek na sekundę w każdej grze. Model w wersji podstawowej składa się z: sześcio-rdzeniowego procesora Intel Core i7-8750H, 8GB pamięci RAM DDR4, dysku SSD o pojemności 120GB. Hyperbook, jako jeden z nielicznych producentów na rynku, pozwala personalizować dostępne laptopy. Dzięki opcji dostosowywania można wyposażyć Pulsara Z17 w dodatkowe pamięci RAM (nawet do 32GB) oraz wymienić dyski SSD i HDD na szybsze np. 2 x M.2 PCIx4 NVME lub bardziej pojemny dysk 2,5”. Opcjonalnie Pulsar Z17 może zostać wyposażony w profesjonalny procesor Intel Core I9-8950Hk oraz szybką Pamięć Intel Optane.

Zastosowany układ graficzny NVIDIA GeForce GTX 1060 z pamięcią 6GB 192 bit z pełnym poborem mocy MaxP 78W zapewnia doskonałą jakość i płynność obrazu bez spadków FPSów. Karta graficzna z segmentu GTX to idealny kompromis między wydajnością w grach i optymalną ceną.

Wydajny układ chłodzenia

Hyperbook Pulsar Z17 posiada bardzo efektywny układ chłodzenia (4 wyloty powietrza, 2 wentylatory, 5 rurek odprowadzających ciepło) z możliwością jego optymalizacji i zastosowania najnowszych past termo-przewodzących.

Hyperbook Pulsar Z17 jest dostępny w promocyjnej cenie już od 5999 PLN.

Link do sklepu Hyperbook