Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

Panorama

W Biedronce dostępne są praktyczny tablet myTab 10 (299 zł) oraz nowoczesny Power Bank 10 000 mAh marki Hykker (49,99 zł). Pierwszy z nich świetnie sprawdzi się podczas podstawowej pracy i przeglądania multimediów, natomiast drugi – przenośny akumulator – pozwoli naładować w awaryjnych sytuacjach smartfon, aparat fotograficzny i wiele innych małych sprzętów RTV. Produkty oferowane są we wszystkich sklepach Biedronka do 13 listopada br. lub do wyczerpania zapasów.

Tablet myTab 10 marki Hykker to urządzenie, które świetnie sprawdzi się w domowym zastosowaniu tj. do przeglądania stron internetowych, mediów społecznościowych i wyświetlania wideo. Okaże się pomocny także w pracy ponieważ może posłużyć również jako panel demonstracyjny – narzędzie ułatwiające rozmaite prezentacje multimedialne i spotkania biznesowe lub wsparcie innych zadań.

Produkt wyróżnia się stylistyką – niemal całą przednią przestrzeń zgrabnej i smukłej obudowy stanowi ekran o przekątnej 10,1" oraz rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, zapewniający dobrą widoczność i komfort obsługi. Wsparcie technologii In-Plane Switching gwarantuje szersze kąty widzenia i lepsze odwzorowanie kolorów, dzięki czemu obraz jest żywy.

Tablet zabezpiecza metalowa obudowa, dzięki czemu jest solidny i bardziej wytrzymały przed ewentualnym zniszczeniem. Urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji, do których można zaliczyć: robienie zdjęć oraz nagrywanie filmów dzięki aparatowi fotograficznemu 2.0 Mpx i przedniej kamerze VGA. Tablet ma wbudowany moduł Bluetooth 4.0, który zapewnia bezprzewodowe połączenie się z innymi urządzeniami: smartfonami, głośnikami, czy laptopami. Z kolei Wi-Fi oraz łączność 3G pozwalają połączyć się z internetem, co zapewnia dostęp do przeglądarki, mediów społecznościowych i np. skrzynki pocztowej. Ułatwia transmitowanie danych i dzielenie się zdjęciami oraz filmami z innymi! Tablet oferuje też funkcję Dual SIM umożliwiającą korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie. Ponadto urządzenie wyposażono we wbudowany odbiornik GPS oraz radio FM. Tablet posiada 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej o dodatkowe 128 GB dzięki czytnikowi kart microSD (karta do nabycia osobno). Za długą pracę tabletu odpowiada akumulator Li-ion o pojemności 5000 mAh. Nad płynnym działaniem czuwa procesor Quad-Core MediaTek oraz 1 GB pamięci RAM. Tablet myTab 10 działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat. Jest wyposażony w gniazda microUSB oraz mini-jack 3.5 mm. Dostępny jest w cenie 299 zł.

Produkt posiada znak jednostki certyfikującej TÜV Rheinland, która zbadała go pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności.  

Zobacz recenzję HYKKER myTab 10

Kolejnym produktem jest Hykker Power Bank 10000 mAh – zewnętrzne, mobilne źródło energii. Trwałe ogniwa litowo-jonowe o tak dużej pojemności pozwalają nawet wielokrotnie naładować urządzenia z akumulatorem o pojemności do ok. 2000-3000 mAh. Uchroni smartfon, aparat, tablet lub inny sprzęt przed rozładowaniem się wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do tradycyjnego źródła zasilania – np. podczas podróży, czy na szkolnej sali. Power Bank to obowiązkowy element wyposażenia również tych, którzy chcą zrezygnować z noszenia ładowarki z plączącym się kablem i odkładania telefonu w pobliże gniazdka elektrycznego. Teraz, by cieszyć się dłużej działającym sprzętem, wystarczy zabrać Hykker Power Bank 10000 mAh do torebki czy plecaka i podłączyć go do urządzenia w razie potrzeby.

Hykker Power Bank 10000 ma kompaktową, atrakcyjną obudowę z tworzywa, zabezpieczającą urządzenie przed uszkodzeniami fizycznymi. Dzięki niej sprawdzi się jako towarzysz każdej podróży. Urządzenie wyposażono w dwa wejścia USB pozwalające na równoczesne ładowanie dwóch gadżetów, co jest wyjątkowo wygodne. Szybkość i komfort użytkowania banku energii potęguje większa przepustowość mocy co równa się szybszemu ładowaniu na poziomie 2,1A. Urządzenie posiada także wskaźnik poziomu naładowania, który pozwala precyzyjnie zarządzać transmisją energii oraz wydajną latarkę LED doświetlająca drogę w awaryjnych sytuacjach lub wszelkie zakamarki po zmroku.  

Produkt dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz czarnym.

Urządzenie zostało przebadane przez niezależną jednostkę certyfikującą DEKRA, która sprawdziła je pod kątem funkcjonalności, łatwości obsługi, parametrów technicznych i wytrzymałości.

 Zobacz recenzję HYKKER Power Bank 10000 mAh