Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

tb LAPTOP ARC 02

Powiększa się portfolio marki techBite należącej do firmy mPTech. W jej ofercie znajdziemy nowości: ARC 11.6 – ultralekki, obrotowy laptop do wielu zadań, który stanowi ciekawą propozycję wśród laptopów do 1000 zł. Do tego Gamepad Flix – precyzyjny i wygodny kontroler do bezprzewodowego grania na urządzeniach z Androidem, w tym poprzez Flix TV Box. Produkty są rozsądną alternatywą dla innych, nawet droższych modeli. Doskonale sprawdzą się jako prezent gwiazdkowy.

techBite to marka z urządzeniami z segmentu elektroniki użytkowej, które czerpią z najlepszych rozwiązań, a jednocześnie są przystępne cenowo. Są stworzone na miarę potrzeb codziennego użytkowania, do nauki, pracy i rozrywki. Do oferty, którą stanowią: multimedialny Flix TV Box oraz laptop ZIN 14.1, dołączają kolejne ciekawe sprzęty: laptop ARC 11.6 oraz Gamepad Flix.


Laptop ARC 11.6 techBite to ultralekki laptop z 11,6-calowym ekranem (IPS FHD 1920x1080 pix), który jest dotykowy i obrotowy (360 stopni), co zwiększa uniwersalność jego zastosowania i możliwości. Z tego względu daje pełną swobodę użytkowania i dopasowania go do własnych potrzeb. Świetnie sprawdza się w domowym, służbowym i szkolnym zastosowaniu – jako wsparcie pracy, rozrywki i nauki. Bo to laptop, tablet i panel demonstracyjny w jednym. Okazuje się wyjątkowo wygodny podczas oglądania filmu na leżąco, w trakcie przeglądania zdjęć z wakacji z bliskimi przy rodzinnym stole, a także na spotkaniu biznesowym w czasie targów. Dobre wrażenie dopełnia jego niewielka waga – 1 kg – dzięki czemu laptop jest nie tylko elastyczny, lecz też kompaktowy i lekki. Z powodzeniem mieści się do kobiecej torebki i sprawdza się także podczas pracy w podróży i na mieście. Elegancji dodaje mu materiał RubberTouch, którym jest otoczony.

Dobre wrażenie dotyczące ARC 11.6 pozostaje także po wielu godzinach pracy. A to za sprawą wydajnego, a jednocześnie energooszczędnego procesora Intel Celeron N4000 o taktowaniu 2.6 GHz i 4 GB pamięci RAM. Procesor wykorzystuje architekturę Gemini Lake i został wykonany w litografii 14 nm oferując szereg usprawnień. Przede wszystkim charakteryzuje się dużą wydajnością i szybkością przy pracach na programach oraz podczas przeglądania Internetu. Za grafikę odpowiada z kolei układ Intel UHD Graphics 600. Laptop ma także 32 GB pamięci na dane, które można rozszerzyć za pomocą dysku SSD na złączu M.2 oraz bez limitu i ograniczeń przestrzennych – w chmurze np. Microsoft OneDrive. Wyposażenie laptopa w czytnik linii papilarnych wbudowany w touchpad umożliwia wykorzystanie funkcji WINDOWS HELLO do zalogowania się jednym dotknięciem palca. Ta funkcja jest efektownym i praktycznym ułatwieniem dla każdego użytkownika, a nawet dla dzieci. Ponadto model posiada moduł Wi-Fi w standardzie 802.11b/g/n umożliwiający łączenie się z Internetem i transmisję danych. Połączenia wideo ułatwia wbudowana kamera VGA.

Urządzenie pracuje pod kontrolą preinstalowanego systemu WINDOWS 10 HOME BASIC 64 bit. Dzięki temu korzystanie z laptopa jest komfortowe i proste, a użytkownik może wybierać spośród szerokiej gamy dostępnego oprogramowania.
ARC 11.6 marki techBite jest wyposażony w akumulator, który zapewnia do 5 godzin pracy. Laptop ma kilka wejść oraz portów gwarantujących kompatybilność sprzętu z innymi urządzeniami. Do dyspozycji otrzymujemy: USB 2.0 i USB 3.0, mini HDMI, Jack 3,5 mm oraz slot na kartę microSD. Laptop dostępny jest w cenie 869 złotych.


Gamepad Flix - wejdź na wyższy poziom gry
Drugim urządzeniem ubogacającym ofertę techBite jest Flix Gamepad – solidny i uniwersalny kontroler dedykowany wszystkim graczom, a w szczególności fanom urządzeń z Androidem (smartfonom, tabletom). Dzięki niemu można cieszyć się grami i wnieść się na wyższy poziom we wszelkich rozgrywkach. Tym bardziej, że Gamepad Flix zapewnia maksymalną swobodę i bezprzewodową rozrywkę, dzięki modułowi Bluetooth za pomocą którego łatwo sparujemy go z innymi urządzeniami.

Przede wszystkim Gamepad Flix jest wygodny i odpowiednio wyważony, dzięki czemu pewnie leży w dłoni. Jest wyposażony w najważniejsze dla graczy przyciski: 10 przycisków akcji oraz 4 "wyzwalacze" umieszczone na górze (2x souldery i 2x triggery). Posiada również 2 w pełni funkcjonalne analogi 360 stopni zapewniające maksymalną precyzję i wygodniejsze sterowanie oraz opcję turbo umożliwiającą zwolnienie palców i jednoczesny odpoczynek przy ciągłej grze.

Długi czas działania pada na jednym cyklu ładowania zapewnia wbudowany akumulator o pojemności 600 mAh (o jego stanie naładowania informuje wskaźnik LED poziomu baterii).

Gamepad jest kompatybilny z całą gamą urządzeń dzięki czemu jest doskonały dla każdego gracza. W efekcie można cieszyć się gamingiem na smartfonach z Androidem i Flix TV Box, a także na pecetach (Windows XP, Vista/7/8/10, Linux), laptopach oraz na PS3, bez konieczności zakupu osobnych kontrolerów. Gamepad Flix dostępny jest w cenie 79 zł.