Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

tb 14.1 bis 64gb 03

Ofertę marki techbite (mPTech) ubogaca kolejny niedrogi laptop dla usprawnienia nauki, rozrywki i pracy. ZIN 14.1 BIS 64GB – bo o nim mowa – to komputer ze sporym ekranem HD 14,1 cala, z pełną klawiaturą, który waży mniej niż 1 kg, dzięki czemu jest wygodny w użytkowaniu. Oferuje system Windows 10 PROFESSIONAL i wydajność na miarę podstawowych, codziennych zadań. Dostępny jest w cenie 1199 zł.

 

Laptopy marki techbite od firmy mPTech zdążyły zyskać sporą popularność dzięki dobremu stosunkowi jakości do ceny oraz szerokiej dostępności. Efekt spotęgowało duże zapotrzebowanie użytkowników na taki sprzęt w trakcie zdalnej pracy i nauki spowodowanej izolacją. Laptop ZIN 14.1 BIS 64GB także dobrze wpisuje się aktualne trendy i potrzeby.

Lekki i praktyczny
ZIN 14.1 BIS 64GB stanowi ciekawe urządzenie mobilne. Z powodzeniem sprosta codziennym zadaniom w zakresie domowej pracy, nauki czy przeglądania serwisów informacyjnych oraz podstawowych operacji: przelewów i korzystania z programów. Jego smukła obudowa utrzymana jest w kolorze głębokiej czerni, a wyświetlacz wielkości 14.1” pozwala na komfortowe przeglądanie filmów i innych multimediów. Uwadze nie mogą umknąć też duże klawisze ułatwiające pracę. Co ważne, laptop mimo całkiem przestronnego ekranu, jest lekki (waży mniej niż 1 kg) i z powodzeniem mieści się w podręcznej torbie, więc jego przenoszenie nie stanowi problemu.Uniwersalny

Komputer jest dobrym wsparciem dla realizacji pracy i nauki. A wszystko to za sprawą połączenia czterordzeniowego procesora Intel®Celeron® N3450 (14 nm) z 4GB pamięci RAM. Urządzenie oferuje zintegrowany układ graficzny Intel z serii 500. Laptop posiada 64 GB pamięci na dane, które można rozszerzyć o dodatkowe 512 GB dzięki karcie microSD oraz bez limitu i ograniczeń przestrzennych – w chmurze np. Microsoft OneDrive.

Z bogatym zapleczem komunikacyjnym
Co ważne, laptop dla sprawniejszego działania jest wyposażony w moduł Wi-Fi w dwuzakresowym standardzie 802.11ac (częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz) umożliwiający bardziej stabilne połączenie z Internetem i szybsze przesyłanie danych. Do tego posiada kamerę VGA oraz moduł Bluetooth 4.0 dla lepszego połączenia z innych urządzeniami BT.
Ponadto model oferuje bogate zaplecze komunikacyjne oraz funkcje dla integracji z całą gamą urządzeń peryferyjnych, monitorów i projektorów. A to wszystko za sprawą wyposażenia w liczne porty tj.: 2 x USB (1xUSB 2.0, 1xUSB 3.0), Jack 3,5 mm oraz miniHDMI, a także slot microSD.

ZIN 14.1 BIS 64GB marki techbite jest wyposażony w akumulator Li-ion o pojemności 5000 mAh (37Wh, 7.6V), zapewniający do 5 godzin ciągłego działania na jednym ładowaniu.
Urządzenie pracuje pod kontrolą znanego systemu WINDOWS 10 PROFESSIONAL 64 bit.

W zestawie z laptopem są: bateria, ładowarka oraz karta gwarancyjna. Urządzenie jest dostępne w cenie 1199 zł.
Więcej na temat urządzenia marki techbite:
https://techbite.eu/laptopy/laptop-zin-14-1-bis-64-gb