Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

  fritzpowerline 1000e set left de 640x600

FRITZ! Powerline 1000E - najszybszy internet z gniazdka elektrycznego

Adaptery PLC pomimo iż pojawiły się na rynku już przynajmniej kilka lat temu, to nadal nie zyskały takiej popularności jak technologia WiFi, przez co do tej pory wiele osób nie ma pojęcia o ich istnieniu. Ponieważ uważam że technologia ta jest jednak warta uwagi, chciałbym wam dzisiaj nieco ją przybliżyć na przykładzie chyba najlepszego na dzień dzisiejszy zestawu Powerline, jakim jest FRITZ! Powerline 1000E Set, z którego recenzją możecie się dzisiaj zapoznać. 

fritzwlan repeater 1750e left de 640x600

 

Zapewne nieraz spotkaliście się z problemem słabego zasięgu sieci WiFi, spowodowanego czy to większą odległością od routera, czy też przeszkodami na drodze sygnału np. w postaci grubych ścian w starym budownictwie. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie tego problemu, w postaci repeatera sygnału. Dzisiaj przygotowałem dla was recenzję jednego z takich urządzeń, jakim jest FRITZ!WLAN Repeater 1750E. 

 DIR869A1ImageLSideLeft

Router D-Link EXO AC 1750 Wi-Fi 

Routery z serii EXO to najnowsza propozycja firmy D-Link, skierowana do najbardziej wymagających użytkowników, oczekujących niezawodnego i bardzo szybkiego działania sieci Wi-Fi, które to równocześnie połączone będzie z jak najlepszym jej zasięgiem. Po raz pierwszy router ten zaprezentowany został światu podczas tegorocznych targów elektroniki CES 2016 a jego sprzedaż rozpoczęła się w drugim kwartale tego roku, dlatego tym bardziej cieszę się, że już dzisiaj mogę przedstawić wam jedną z pierwszych recenzji tego urządzenia.

FRITZBox 6820 LTE multimedia

FRITZ!Box 6820 LTE

to kolejny router cenionej niemieckiej marki AVM, jaki właśnie pojawił się w ofercie sieci Play. Pomimo iż dostępny jest on na naszym rynku dopiero od kilku dni, już dzisiaj  mam przyjemność przedstawić wam recenzję tego bardzo dobrze zapowiadającego się urządzenia.