Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

AVM Weihnachten FRITZBox 7590 und FRITZWLAN Repeater 1750E MALE

Dziś już nikogo nie dziwi, że nowe technologie towarzyszą nam także podczas przygotowań do świąt i oczywiście podczas Bożego Narodzenia. Ba, pomagają sprawić, by święta były naprawdę najcudowniejszym czasem w ciągu roku. Jeśli jesteście użytkownikami produktów sieciowych marki FRITZ! lub szukacie nowego routera, to warto poznać jakie „świąteczne” funkcje mają do zaoferowania te znane, niemieckie urządzenia: nowa wersja systemu FRITZ!OS 7 pozwoli objąć zasięgiem WiFi wszystkie pokoje, inteligentne gniazdko będzie sterować świątecznym oświetleniem, a serwer multimediów wypełni cały dom świąteczną muzyką.

 

Bezprzewodowa sieć dla wszystkich i wszędzie

Kiedy dom w święta wypełnia się całą rodziną, czyli większą niż zwykle liczbą osób, szybko wychodzą na jaw niedomagania sieci WiFi, np. rejony o niedostatecznym pokryciu zasięgiem. Aby zapewnić wszystkim członkom rodziny i gościom możliwość bezprzewodowego korzystania z Internetu nawet w najdalszym zakątku domu, można bezpłatnie pobrać system FRITZ!OS 7, który jest dostępny dla wielu wzmacniaczy FRITZ!WLAN i produktów FRITZ!Powerline. System w nowej wersji oferuje wyższe prędkości, większy zasięg i ulepszone bezpieczeństwo WiFi, dzięki czemu sieć o topologii mesh, zbudowana na bazie routera FRITZ! jest jeszcze wygodniejsza i łatwiejsza w obsłudze.

Inteligentna świąteczna iluminacja dzięki Smart Home

Inteligentne gniazdko FRITZ!DECT 210, które może działać w temperaturach do -20˚C sprawi, że zarządzanie oświetleniem zewnętrznym jest łatwe i przyjemne, czyli takie jakie powinno być w mroźne zimowe wieczory. Wystarczy tylko ustawić harmonogram świecenia w panelu routera FRITZ!Box lub sterować ręcznie inteligentnym gniazdkiem za pomocą bezpłatnej aplikacji MyFRITZ! na smartfona lub bezprzewodową słuchawką.

Świateczna playlista z routera

Router FRITZ!Box pozwala strumieniowo odtwarzać muzykę, co przyda się bardzo do słuchania świątecznych piosenek. Serwer mediów wbudowany we FRITZ!Box ułatwia także słuchanie internetowych stacji radiowych. Odpowiednie funkcje włącza się w menu "Sieć domowa" interfejsu użytkownika routera FRITZ!Box. W zakładce "Radio internetowe" można natomiast wybrać żądaną stację radiową lub dodać nową. Playlisty utworów lub stacje radiowe można teraz odtwarzać bezpośrednio za pomocą głośnika bezprzewodowego telefonu FRITZ!Fon lub aplikacji FRITZ!App Media. Czyli święta mogą już nadchodzić!