Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

KC200 Set up Images 06large 1539911089453B

TP-Link przedstawia pierwszą w swoim portfolio zewnętrzną kamerę cloud KC200, rejestrującą obraz w jakości full HD. Jej zalety z pewnością docenią właściciele domów oraz przedsiębiorcy, którzy chcą mieć pewność, że pod ich nieobecność ich mienie jest bezpieczne.

 

Kamera zewnętrzna KC200 może zapewnić skuteczną ochronę domu czy biura. Niezależnie od pory roku
i warunków atmosferycznych właściciel ma pewność, że kontroluje sytuację, nawet jeśli nie przebywa
w pobliżu. Intuicyjna aplikacja na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android pozwala w dowolnym momencie podejrzeć obraz z kamery, a w razie wykrycia intruza, natychmiast wyśle powiadomienie.

Urządzenie KC200 może z powodzeniem pełnić także funkcję wizjera, dzięki czemu, nawet nie będąc blisko drzwi wejściowych lub furtki, użytkownik może sprawdzić, kto pod nimi stoi. Dwukierunkowa transmisja wysokiej jakości audio pozwala na skomunikowanie się z tą osobą. W razie potrzeby można także zdalnie włączyć alarm, który odstraszy nieproszonych gości.

Kamera zapewnia niezwykle szczegółowy obraz w rozdzielczości 1080P, a szerokokątny (130°) obiektyw pozwala na obserwację znacznego obszaru. Cyfrowy zoom umożliwia przybliżenie obrazu, aby móc dokładniej przyjrzeć się niepokojącej sytuacji. Kamera gwarantuje świetną jakość transmitowanego wideo zarówno w dzień, jak i w nocy. Jej obudowa jest wodoodporna i pyłoszczelna (wskaźnik ochrony IP65), więc sprawdzi się w każdych warunkach.

Gdy, pod nieobecność właściciela obiektu, kamera wykryje podejrzany dźwięk lub ruch, natychmiast zostanie on o tym powiadomiony - otrzyma powiadomienia (push oraz e-mail), a włączający się głośny alarm odstraszy potencjalnego włamywacza. Kamera umożliwia wyznaczenie stref (np. obszar przed furtką lub strefę obejmującą ulicę), z których nie będą wysyłane powiadomienia o ruchu. Dzięki temu użytkownik nie będzie niepokojony nieistotnymi dla bezpieczeństwa mienia zawiadomieniami.

Dodatkowym atutem KC200 jest przechowywanie nagrań w chmurze. Nawet jeśli urządzenie zostanie celowo zniszczone, czy skradzione, zapisane wideo nie zniknie i w razie potrzeby może stanowić ważny dowód. Zarejestrowany obraz przez 48 godzin przechowywany jest w chmurze za darmo, natomiast opłata abonamentowa gwarantuje dostęp do historycznych nagrań.

Kamerę można obsługiwać z poziomu smartfona, za pomocą dedykowanej aplikacji Kasa Smart, która umożliwia nie tylko bieżące monitorowanie tego, co się dzieje na zewnątrz budynku, ale także zarządzanie kilkoma urządzeniami z kategorii Smart Home, np. inteligentnymi gniazdkami i żarówkami. Wystarczy zainstalować aplikację Kasa Smart na swoim smartfonie, by mieć wszystko pod kontrolą.

Instalacja KC200 jest wyjątkowo prosta. Załączona instrukcja podpowiada, jak w kilku krokach najkorzystniej ustawić kamerę i otrzymać optymalny kąt rejestrowanego obrazu. Magnetyczne mocowanie kamery na ściennej płytce montażowej jest niezwykle łatwe i szybkie, dlatego kamera w ciągu kilku minut może znaleźć się w dogodnej lokalizacji.

Kamera KC200 objęta jest 36-miesięczną gwarancją producenta.