Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

Odkurzacz UV 3

W gamie produktów marki Hoffen dostępnych w sklepach sieci Biedronka pojawi się nowe urządzenie. Tym razem będzie to Odkurzacz antybakteryjny UV o mocy 300 W. Produkt został wyposażony w filtr EPA 11 i lampę UV-C, eliminujące zanieczyszczenia z powietrza i z powodzeniem sprawdzi się w utrzymaniu porządku i sterylizacji rozmaitych powierzchni. Dostępny będzie w sklepach od czwartku 19 listopada w bardzo rozsądnej cenie 149 zł.

 

Zanieczyszczenia powietrza z zewnątrz bardzo łatwo przedostają się do domu, np. przez otwarte okna lub drzwi. A ryzyko to jest jeszcze większe teraz, gdy stężenie wszelkich pyłów (szczególnie w większych miastach), staje się widoczne gołym okiem. W walce z nimi warto kierować się specyfikacją danego urządzenia. Dlatego nowy odkurzacz marki Hoffen z lampą UV-C oraz filtrem EPA 11 jest dobrym wyborem. Urządzenie wydaje się być niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Dlaczego?

Najnowszy produkt Hoffen’a jest odzwierciedleniem nowoczesnej technologii i zmyślnego designu. Odkurzacz antybakteryjny UV Hoffen pracuje z maksymalną mocą 300 W, co jest w zupełności wystarczające, by uporać się nieczystościami lądującymi na dywanie czy wykładzinie. Dodatkowo odkurzacz wyposażony jest w płytę wibracyjną, która znacznie przyspiesza czyszczenie powierzchni przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej skuteczności sprzątania.
Istotnym elementem, w który został wyposażony nowy produkt marki Hoffen, jest filtr EPA 11 (Efficiency Particulate Air 11), który skutecznie eliminuje zanieczyszczenia powietrza z efektywnością na poziomie do 95%. Taki filtr ma bardzo duży wpływ na czystość powietrza opuszczającego urządzenie.
Ponadto, produkt wyposażony jest w innowacyjną lampę UV-C, która skutecznie usuwa bakterie, roztocza, wirusy i grzyby. Fakt ten docenią nie tylko zabiegani rodzice malutkich dzieci, lecz także właściciele zwierząt domowych oraz alergicy i osoby przywiązujące szczególną uwagę do czystego powietrza.
Dodatkowymi atutami odkurzacza są: przewód o zasięgu 4 m i specjalnie wyprofilowana rączka, które ułatwiają komfortowe i szybkie użytkowanie.
Warto zwrócić uwagę również na design urządzenia. Kompaktowy rozmiar oraz wygodny kształt produktu robią wrażenie. Urządzenie jest na tyle lekkie, że praktycznie nie czuć go w dłoni.
Nie sposób nie wspomnieć o atrakcyjnym wyglądzie odkurzacza – jego nowoczesny i zgrabny korpus przykuwa wzrok, a estetyczna kolorystyka (czerń i biel) cieszy oko. Odkurzacz doskonale sprawdzi się w domowych warunkach i ułatwi codzienne prace porządkowe.

Produkt przeszedł pozytywną weryfikację jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej DEKRA, uzyskując certyfikat. Odkurzacz antybakteryjny UV marki Hoffen, dostępny będzie w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 149 zł. Produkt od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowany będzie od 19 listopada do 3 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.