Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

AC9140 LIFESTYLE 250

Nowa kolekcja PROluxe marki Remington jest odpowiedzą na potrzeby kobiet. Od teraz stylizowanie włosów stanie się przyjemnością, a efekty pozostaną nienaruszone przez cały dzień.

 
Nowoczesne technologie
Kolekcja PROluxe została wyposażona w technologię OPTIHeat, która równomiernie rozprowadza ciepło na włosach. Dzięki temu zapewnia długotrwałe utrzymywanie się fryzury. Prostownica, suszarka oraz dwa rodzaje lokówek to produkty, które pozwolą na osiągnięcie profesjonalnej stylizacji włosów w domowym zaciszu, każdego dnia. Dzisiejszym kobietom potrzebne są produkty, które nadążą za ich intensywnym trybem życia, pomogą szybko wystylizować włosy i będą niezawodne w codziennej pielęgnacji.
Szybkie suszenie bez elektryzujących się włosów
Głównym problemem podczas suszenia włosów jest ich puszenie się i elektryzowanie, co sprawia, że wyglądają nie najlepiej. Suszarka PROluxe pozwoli na uniknięcie niepożądanych efektów i szybkie wysuszenie włosów. Dzięki technologii jonizacji, w której wykorzystano 90% więcej jonów niż w standardowej suszarce Remington, można osiągnąć gładkie i pełne blasku włosy. Technologia OPTIHeat dba o to, aby więcej ciepła docierało do grubszych partii włosów i nie narażało ich na działanie zbyt wysokiej temperatury. Funkcja Style Shot efektywnie wykorzystuje ciepło i wraz z unikalnym kształtem kondensatora ułatwia stylizację.
Profesjonalne wygładzenie
Z prostownicą PROluxe możliwe staje się uzyskanie profesjonalnego wygładzenia już po jednym przeciągnięciu. Specjalne płytki ceramiczne, zawierające powłokę Ultimate Glide, ułatwiają przesuwanie prostownicy po włosach i powodują ich wygładzenie. Szybkie nagrzewanie pozwala na natychmiastowe użycie produktu. Cyfrowy wyświetlacz ułatwia dostosowywanie temperatury do struktury włosa. Prostownica również posiada technologię OPTIHeat, dzięki której otrzymujemy długotrwałe utrwalenie fryzury.
Efektowne loki i fale
Dla miłośniczek loków i fal marka Remington przygotowała dwa rodzaje lokówek o średnicy: 25-38 mm oraz 32 mm. Produkty zostały wyposażone w technologię Grip-Tech, która zapobiega ześlizgiwaniu się włosów z lokówki podczas stylizacji. Specjalna opcja PRO+ automatycznie ustawia temperaturę na 180 °C. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie długotrwałego utrwalenia bez niszczenia włosów.
Hit sezonu w świecie designu
Kolekcja PROluxe zyskała także uznanie wielbicieli wzornictwa przemysłowego. Delikatna kolorystyka zawierająca akcent różowego złota sprawia, że są to najbardziej gustowne akcesoria do stylizacji włosów. Prestiżowa agencja WGSN, która wyznacza trendy w designie, uznała kolor serii PROluxe za hit tego sezonu. Marka Remington pokazuje, że możliwe jest połączenie innowacyjnych technologii z estetycznym wyglądem produktu.