Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

Retro Product 30 250

Marka Russell Hobbs stworzyła nową kolekcję Retro, która swoim designem nawiązuje do cieszącego się ogromną sympatią stylu retro. W skład serii wchodzą czajnik, toster oraz ekspres do kawy, czyli produkty niezbędne w każdym domu.

Nowa kolekcja została stworzona dla osób, które w akcesoriach kuchennych szukają czegoś więcej. Oczekują nie tylko nowoczesnych rozwiązań i praktycznych funkcji, ale również interesującego designu. Dzięki temu sprzęty kuchenne zaczyna cechować nie tylko funkcjonalność. Stają się one elementem wystroju wnętrza.

Trzy różne odsłony
Kolekcja Retro jest dostępna w trzech odsłonach kolorystycznych: Ribbon Red, Classic Noir oraz Vintage Cream. Dzięki temu każdy miłośnik dawnego stylu znajdzie coś dla siebie. Oryginalna seria, w skład której wchodzą: czajnik, toster oraz ekspres do kawy zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. Wszystkie produkty zostały wykonane ze stali nierdzewnej oraz wyposażone w funkcjonalne elementy. Retro to połączenie elegancji, klasy oraz modnego designu z nowoczesnymi technologiami. 

Dobry czajnik to podstawa
Czajnik to podstawowy sprzęt w każdej kuchni. Czajnik Retro został stworzony po to, by umilać poranki i wieczory przez długie lata. Zagotowanie w nim wody na jeden kubek (235 ml) zajmie jedynie 55 sekund, dzięki czemu pomoże szybko się rozgrzać po jesiennym spacerze. Będzie również wsparciem podczas przyjmowania gości - dzięki pojemności 1,7 l za jednym razem można w nim zagotować wodę na 6 filiżanek. Wskaźnik temperatury wody pozwoli na zachowanie aromatu naparów, do których potrzebna jest niższa temperatura wody.

Idealnie chrupkie tosty
Dzięki tosterowi Retro można zapomnieć o spalonych tostach. Regulator stopnia wypiekania dostosuje chrupkość w zależności od wymagań. Specjalna opcja „Lift and Look” pozwala na stałą kontrolę grzanki bez konieczności przerywania pracy urządzenia. Wraz z technologią szybkiego opiekania smakowite tosty pojawią się na talerzu w okamgnieniu.
Aromatyczna mała czarna
Ekspres to dopełnienie kolekcji. Poranna kawa przygotowana w stylowym sprzęcie poprawi nastrój na cały dzień. Dzięki udoskonalonej technologii parzenia oraz funkcji utrzymywania ciepła płynu otrzymasz niepowtarzalny smak. A dla niecierpliwych jest wskaźnik czasu parzenia, który pozwoli kontrolować czas oczekiwania na aromatyczną małą czarną. Duża pojemność dzbanka umożliwia przygotowanie 10 filiżanek dla wielu miłośników kawy.