Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

baner tvbox z vortex techbite

Flix TV Box marki techBite (mPTech) zyskał aktualizację Androida! Teraz te multimedialne centrum rozrywki pracuje pod kontrolą Androida TV 9.0. Produkt dostępny jest teraz w zestawie z Flix Gamepad w promocyjnej cenie 299 zł, dzięki czemu otrzymujemy mobilną konsolę do gier.

Co więcej, producent z nową odsłoną urządzenia dodaje do każdego produktu voucher na bezpłatny, 30-dniowy dostęp do platformy Vortex z bogatą biblioteką gier online. To dobra opcja, aby bawić się dobrze i urozmaicić czas spędzany w domu.

Flix TV Box to przystawka do TV o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, która znacząco rozszerza funkcjonalność każdego telewizora, monitora lub rzutnika. Pozwala w prosty i szybki sposób rozwiązać ewentualne problemy i zyskać nowoczesne funkcje smart w mniej zaawansowanych urządzeniach. A po podłączeniu do urządzenia pada, bądź myszki i klawiatury może z powodzeniem stanowić konsolę do gier i domowe, multimedialne centrum rozrywki.

Telewizja internetowa i gry online

Przystawka Flix TV Box zapewnia dostęp do większości najważniejszych usług multimedialnych, w tym do wielu platform z grami online i sklepu Play z licznymi aplikacjami. Miłośnicy gier online i kanapowej rozrywki będą mogli przebierać w setkach, jeżeli nie w tysiącach tytułów jakie dostępne są w aplikacji Vortex. Teraz bowiem producent tj. firma mPTech, dla Klientów kupujących urządzenie, udostępnia voucher na miesięczny, bezpłatny dostęp do platformy Vortex z bogatą biblioteką gier online (urządzenie posiada już preinstalowaną aplikację Vortex Cloud Gaming). Do dyspozycji są takie kultowe gry jak: “League of Legends”, „Freight Tycoon Inc.”, “Counter-Strike”, “World of Tanks”, “Half-Life 2”, czy “MotoGP19”. Jest to więc atrakcyjna opcja na „zabicie czasu”.
Co ważne, aby granie było przyjemniejsze, a przechodzenie kolejnych poziomów bardziej rozbudowanych gier sprawniejsze, warto zaopatrzyć się w pad do gier, a taki w ofercie techBite również jest dostępny. Chodzi o Flix Gamepad, który jest bezprzewodowy dzięki Bluetooth, posiada funkcjonalne analogi i przyciski akcji zapewniające większy komfort i precyzję w rywalizacji. Ponadto, pad jest kompatybilny z całą gamą urządzeń dzięki czemu jest doskonały dla każdego gracza.
Flix TV Box umożliwia również dostęp do telewizji internetowej i aplikacji takich jak VOD, Player.pl, WPPilot oraz do YouTube, czy np. Kodi i AmazonTV. Do tego mamy również Spotify, Ipla i Tidal.

MiraCast i Android TV

Te zgrabne urządzenie zapewnia jeszcze więcej możliwości. Na urządzeniu można zalogować się na koncie Google zyskując wszystkie zasoby ze smartfona tylko, że na dużym ekranie. Ponadto, obraz z urządzenia mobilnego można również bezpośrednio przesyłać na ekran telewizora, a to wszystko za sprawą funkcji MiraCast. Dzięki tej opcji obejrzenie zdjęć z ferii na dużym ekranie naprawdę nie musi wymagać przegrywania ich na inny nośnik lub użycia komputera – można to zrobić szybko i wygodnie wprost ze smartfonu. Ważne – Flix Tv Box obsługuje Google Assistant i posiada w zestawie pilota obsługującego komendy głosowe, co bardzo ułatwia jego użytkowanie (np. „wpisywanie” tekstów głosowo, głosowe wyszukiwanie utworów na YouTube i innych platformach. Prawdziwy Android TV 9.0 wraz z certyfikacją Google Mobile Services daje pełnie możliwości i niczym nieograniczone działanie.

Dodatkowymi atutami Flix TV Box są: liczne porty, w tym HDMI, USBx2 oraz Ethernet do bezpośredniego podłączenia Internetu oraz wsparcie technologii MIMO polepszającej zasięg i wydajność sieci Wi-Fi, a także wsparcie emisji obrazu w jakości 4K/60fps.

techBite Flix TV Box z Android TV 9.0 jest oferowany w cenie 249 zł, natomiast w zestawie razem z Flix Gamepad za 299 zł. Teraz, przy zakupie produktu w sklepie online producenta na www.mptech.eu, dostępny jest on z voucherem na 30-dniowy, bezpłatny dostęp do platformy Vortex. #ZostańWDomu i baw się dobrze!
Więcej informacji na www.techbite.eu/flix_tv_box/