Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

NiSi P1 Prosories male

Dziś już prawie każdy robi zdjęcia telefonem komórkowym. Nawet profesjonaliści nie zawsze mają ze sobą aparat fotograficzny, ale zawsze mają smartfona, którego dzięki nowym na rynku filtrom mogą szybko przekształcić w dobrej jakości sprzęt do fotografowania.

Firma Sklep Bez Nazwy wprowadziła na polski rynek nowe filtry kwadratowe do smartfonów znanej na świecie marki NiSi, które pomagają pozbyć się ciężkiego sprzętu na rzecz udoskonalonego aparatu w telefonie. Filtry fotograficzne wprowadzają nasze telefony komórkowe i ich funkcje foto na wyższy poziom.

Dla entuzjastów fotografii mobilnej: NiSi Prosories P1
Uniwersalny zestaw na filtry kwadratowe NISI Prosories P1 składa się z dwóch filtrów: kwadratowego polaryzacyjnego oraz połówkowego Medium GND8 (0.9), a także z uchwytu filtrowego z klipsem do mocowania na telefonie. Największą zaletą tego kompletu jest dopasowanie do większości smartfonów, w tym iPhone’ów. System umożliwia zamocowanie dwóch filtrów jednocześnie i jest dziecinnie prosty w montażu oraz regulacji.

Zestaw NiSi P1 Prosories zawiera:
- uchwyt filtrowy NiSi z klipsem do mocowania na telefonie
- filtr NiSi kwadratowy Polaryzacyjny
- filtr NiSi Połówkowy Medium GND8 (0.9)
- pudełko.
Zaletą jest także cena tego zestawu, która wynosi zaledwie 190,00 zł.

Filtr Nocny do telefonu i neutralny szary o gęstości ND8 (0.9)
Kolejną nowością zwiększającą możliwości systemu są dwa dodatkowe filtry: NiSi Natural Night P1 – Filtr Nocny i Filtr Szary Neutralny NiSi Nano IR ND8 (0.9) przystosowane do uchwytu NiSi P1 Prosories. Pierwszy z nich wyróżnia wyjątkowa specyfika pracy, dzięki której mamy możliwość wykonania zdjęć nocnych bez efektu żółtego, zanieczyszczonego światła. Filtr bowiem blokuje niektóre widma światła, dzięki czemu staje się niezbędnym narzędziem do astrofotografii. Z kolei drugi z produktów, NiSi Nano IR ND8 (0.9), to filtr neutralny szary o gęstości pozwalającej przyciemnić ekspozycję o 3 podziałki przysłony. Tak jak wszystkie filtry kwadratowe marki NiSi tak i te przystosowane do uchwytu P1 Prosories wykonane są z wysokiej jakości japońskiego szkła optycznego (H-K9L) z powłokami NANO, w fazie produkcji filtry poddane są dwustronnemu szlifowaniu oraz polerowaniu, a powłoki IR eliminują światło podczerwone, dzięki czemu zdjęcia pozbawione są efektu zamglenia i stają się bardziej wyraziste.

Sugerowane ceny detaliczne filtrów:
Filtr Nocny NiSi Natural Night P1 – 99,00 zł
Filtr Szary NiSi Nano IR ND8 (0.9) - 99,00 zł