Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

EyeDrive FHD170 ilustracja1 netm

Rejestrator samochodowy z trybem cyklicznego zapisu i szerokokątnym obiektywem

Poznańska firma Ferguson rozszerza swoją ofertę rejestratorów samochodowych o nowy model: Fergusin EyeDrive FHD170.

Rejestrator samochodowy Ferguson EyeDrive FHD170 to nastawione na łatwość obsługi i jakość nagrywanego materiału urządzenie, które wykonuje zapis audio i wideo zdarzeń i sytuacji napotkanych podczas jazdy. Wideo rejestrowane jest w rozdzielczości Full HD, dzięki czemu wszystkie zdarzenia na drodze oraz tablice rejestracyjne pojazdów biorących w nich udział są wyraźne i łatwe do odczytania. Dobrej jakości wideo może stać się kluczowym dowodem w procesie ubezpieczeniowym czy jakimkolwiek innym wymagającym potwierdzenia zaistnienia zdarzenia i jego przebiegu.

Klasyczny wygląd

Kamera ma klasyczny i elegancki wygląd. Jej niewielkie wymiary pozwalają zamocować ją na przedniej szybie, a nawet ukryć ją za lusterkiem wstecznym. Rejestrator posiada wysokiej rozdzielczości (1920x1080p) szerokokątny obiektyw. Zastosowanie wyjątkowo czułej matrycy umożliwia nagrywanie wyraźnych filmów nawet w przypadku słabego oświetlenia.

Funkcja cyklicznego zapisu

Po wyczerpaniu się pamięci urządzenia najnowszy plik zapisywany jest na miejscu najstarszego, co zapobiega utracie aktualnych danych. W przypadku gdy chcemy w trakcie nagrywania sami zabezpieczyć fragment filmu przed jego nadpisaniem, wystarczy że naciśniemy przycisk SOS umieszczony na obudowie.

Funkcja automatycznego startu

Po uruchomieniu silnika samochodu urządzenie automatycznie włącza się i rozpoczyna nagrywanie. Po wyłączeniu silnika samochodu rejestrator automatycznie zapisuje ostatni plik i wyłącza się.

Tryb parkingowy

Gdy urządzenie wyczuje wibracje nieruchomego pojazdu (np. przy uderzeniu podczas parkowania), automatycznie uruchomi się tryb parkingowy a Ferguson EyeDrive FHD170 zapisze obraz i dźwięk ze zdarzenia.

Tryb poklatkowy

W trybie poklatkowym film nagrywany jest z prędkością 1 zdjęcia/sekundę a odtwarzanie nagranego w ten sposób materiału następuje z prędkością 30 zdjęć na sekundę. W ten sposób czas nagranego materiału może wzrosnąć nawet 30-krotnie! W przypadku użycia karty o pojemności 8GB, czas standardowego nagrania zamyka się w ok. jednej godzinie materiału. Przy użyciu funkcji filmu poklatkowego wzrasta on do 30 godzin! Użycie karty 32GB w tym trybie pozwala uzyskać nagranie całego tygodnia. W trybie poklatkowym można szybko odtworzyć zarejestrowane nagrania, jednocześnie zachowując ciągłość oraz transparentność zgromadzonego materiału.

Wbudowany G-Sensor

W czasie podróży mogą nas spotkać różne zdarzenia. G-sensor potrafi wykryć zdarzenie gwałtownego hamowania, stłuczki lub co najgorsze wypadku i automatycznie zabezpiecza przed nadpisaniem fragment filmu z tego zdarzenia.

Funkcja kamery internetowej

Kamera może być wykorzystywana także jako kamerka internetowa - wystarczy podłączyć ją do komputera dołączonym kablem USB by cieszyć się kolejną funkcją rejestratora Ferguson EyeDrive FHD170.

Akcesoria

Rejestrator Ferguson EyeDrive FHD170 zawiera w zestawie wszystkie niezbędne akcesoria: uchwyt samochodowy, ładowarkę samochodową oraz kabel USB.

Główne cechy:

 1. Klasyczny i elegancki wygląd.
 2. Wysokiej rozdzielczości szerokokątny obiektyw.
 3. Zastosowanie wyjątkowo fotoczułego obiektywu umożliwia nagrywanie nawet w przypadku słabego oświetlenia.
 4. Rozdzielczość Full HD dla nagrań wideo (1920x1080p, 25 klatek)
 5. Maksymalna rozdzielczość zdjęć 5MP (2592x1944)
 6. Wyświetlacz 2.7”
 7. Kąt widzenia 135°
 8. Wbudowany G-sensor
 9. Wbudowany mikrofon
 10. Funkcja wykrywania ruchu
 11. Funkcja parkingowa 24h
 12. Klawisz SOS szybkiego zabezpieczenia nagrania
 13. Automatyczne wyłączanie ekranu
 14. Uchwyt samochodwy w zestawie
 15. Ładowarka samochodowa w zestawie
 16. Kabel USB w zestawie
 17. Obsługa kart pamięci do 64GB (ok. 560 min. standardowego nagrania)

Rejestrator dostępny jest w sieciach z elektroniką użytkową, dobrych sklepach RTV i w internetowym sklepie firmowym producenta w sugerowanej cenie detalicznej 239 PLN.