Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

1X

NAVITEL Poland, filia wiodącego dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych wprowadza kolejny wideo rejestrator samochodowy – model R600

, który charakteryzuje się kompaktowym kształtem, szerokokątnym obiektywem 170°, ale przede wszystkim sensorem optycznym uznanej marki Sony, dzięki któremu nasze nagranie będzie czytelne nawet w najgorszych warunkach oświetleniowych.

- W urządzeniach typu wideo rejestrator najważniejszym z możliwych parametrów jest jakość nagrania, dlatego w naszej najnowszej kamerce zastosowaliśmy sensor optyczny niezawodnej marki Sony, z której rozwiązań korzystają liderzy branży w swoich topowych smartfonach i innych urządzeniach mobilnych. Model R600 gwarantuje nieporuszony obraz, dzięki G-sensorowi oraz aż 6-krotny zoom cyfrowy pozwalający z dużą precyzją rejestrować szczegóły drogowych wydarzeń - ocenia Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Poland.

Ten kompaktowy rejestrator oferuje 2-calowy wyświetlacz z matrycą IPS, prezentujący rozdzielczość 900x240 pikseli, co w zupełność wystarczy, aby prowadzić podgląd nagrania na żywo i ewentualnie korygować ustawienie kamerki. Model R600 obejmuje okiem obiektywu przestrzeń w promieniu 170°, zatem oprócz jezdni w kadrze znajdzie się też obszerna część pobocza.

Do dyspozycji użytkownika oddano slot na karty SD do 256GB, dzięki czemu bez nadpisywania plików zarejestrujemy nawet bardzo długą trasę przejazdu w rozdzielczości Full HD (1920x1080 / 30kl/s) w technologii kompresji obrazu H.264. Rejestrowany jest także dźwięk otoczenia, za sprawą niezwykle czułego mikrofonu. Nagrywanie rozpoczyna się po uruchomieniu silnika samochodu, pod warunkiem oczywiście, iż R600 podłączony jest do gniazdka zasilania.

Ciekawą opcją jest zaawansowany tryb parkingowy, który pozwoli bezstresowo pozostawić samochód na parkingu przed hipermarketem – wszelka aktywność wokół pojazdu będzie stale monitorowana przez oko kamery, więc z łatwością udowodnimy winę ewentualnemu sprawcy zarysowania auta.

Producent ustalił dostępność urządzenia na pierwszą połowę maja. Można je będzie kupić w cenie 399 zł w wybranych sieciach detalicznej sprzedaży.