Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

Hammer RGB 01 1024

Firma MODECOM – producent sprzętu IT wprowadza do swojej oferty kolejną klawiaturę mechaniczną czyli MODECOM Volcano Hammer RGB.

 

Klawiatura MODECOM Volcano Hammer to jedna z najpopularniejszych klawiatur na rynku, a swoją popularność zawdzięcza nie tylko cenie w jakiej można ją zakupić. To przede wszystkim pełnowymiarowa klawiatura posiadająca 104 klawisze mechaniczne z klawiaturą numeryczną, i efektownym podświetleniem. Wszystko dopełniają antypoślizgowe stopki, blokada klawisza Windows, multimedialne przyciski, a także przewód o długości 180 cm.

Następca – bo o nim mowa – to model MODECOM Volcano Hammer RGB, który zachowuje wszystkie zalety swojego poprzednika. Wersja Volcano Hammer RGB to unowocześniony model lubianej i cenionej przez graczy klawiatury mechanicznej z podświetleniem LED RGB 16,7 mln kolorów oraz sterownikiem do ich kontroli.

Klawiatura MODECOM Volcano Hammer RGB jest świetną okazją do rozpoczęcia przygody z klawiaturami mechanicznymi. Warto podkreślić, ze w klawiaturze mechanicznej każdy klawisz jest oddzielną konstrukcją wyróżniająca się żywotnością 50 milionów „klików”. Cechą przełączników jest błyskawiczny czas reakcji, trwałość wykonania, odporność na uszkodzenia, wygoda użytkowania oraz to co gracze kochają tak bardzo w niebieskich przełącznikach, czyli charakterystyczny dźwięk klawiszy. MODECOM Volcano Hammer RGB kupić można także z przełącznikami brązowymi lub czerwonymi.

Sugerowana cena detaliczna to 219 PLN brutto.