Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

unnamed

Prawdziwie gamingowe słuchawki Gaming Sound XR i mysz Gaming SET XR z podkładką znanej marki Hykker, będą dostępne w Biedronce od czwartku 29 listopada. Urządzenia pomogą lepiej przygotować się do wirtualnej potyczki i przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Produkty oferowane będą w cenie 39,99 zł/para/zestaw i doskonale sprawdzą się także jako mikołajkowy prezent.

 

Każdy fan gier komputerowych wie, jak ważne dla rozstrzygnięcia rozgrywek są sprzęt i najmniejsze detale. Dlatego chcąc osiągnąć gotowość do zwyciężania, warto wyposażyć się w dedykowane graczom rozwiązania, takie jak słuchawki Gaming Sound XR i mysz optyczna Gaming SET XR marki Hykker.

Słuchawki Gaming Sound XR to akcesorium przeznaczone dla graczy poszukujących wysokiej jakości dźwięku i modnego designu. Charakteryzują się lekką, regulowaną konstrukcją, a komfort ich użytkowania zwiększają miękkie poduszki, dzięki czemu słuchawki nawet po długim czasie użytkowania są wygodne. Nauszniki wyróżniają się też wyrazistym podświetleniem LED, które dodaje im charakteru i budzi jeszcze więcej emocji. Urządzenie posiada wbudowany mikrofon, pozwalający na swobodną komunikację z innymi graczami, dlatego podjęcie wszelkich decyzji z sojusznikami gry w jej trakcie stają się łatwiejsze. Wygodę obsługi zwiększa regulator głośności umiejscowiony na przewodzie. Słuchawki Gaming Sound XR dostępne będą w dwóch wersjach kolorystycznych, niebieskiej i czerwonej, w cenie 39,99 zł.

Mysz optyczna Gaming SET XR to propozycja dla graczy, która łączy w sobie nowoczesny design i wygodę użytkowania. Została wyposażona w precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości maksymalnej do 2400 DPI, przy czym czułość tę można regulować wybierając spośród 4 jej stopni (800, 1200, 1600 oraz 2400 DPI). Urządzenie posiada dodatkowo 6 przycisków oraz rolkę przewijania, które ułatwiają jej użytkowanie i sterowanie funkcjami. Precyzję ruchów zapewnia dodatkowo antypoślizgowe wykończenie bocznych krawędzi, a także przewód w tekstylnym oplocie. Atutem jest podświetlenie LED w 7 różnych kolorach, co dodaje myszce charakteru. Mysz oferowana jest w zestawie z solidną podkładką, którą wyróżnia antypoślizgowa konstrukcja oraz wzmocnione brzegi potwierdzające jej wysoką jakość wykonania. Materiał gwarantuje też wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy. Cena zestawu Gaming SET XR to 39,99 zł, a produkt występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwonej i niebieskiej.

Urządzenia Hykker: słuchawki Gaming Sound XR oraz mysz optyczna Gaming SET XR z podkładką, posiadają znak jednostki certyfikującej TÜV Rheinland, która zbadała je pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności. Produkty znajdą się w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce i będą dostępne od czwartku 29 listopada do 12 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.