Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

Klawiatura mechaniczna Hykker X Range Pro 01

Już 16 grudnia w ofercie sklepów sieci Biedronka pojawi się gamingowa Klawiatura mechaniczna X Range Pro. Jest to kolejna generacja tego dobrze znanego akcesorium marki Hykker, czy będzie to więc kolejny hit? Wszystko na to wskazuje, bo produkt będzie dostępny w atrakcyjnej cenie 99 zł.

Hykker X Range Pro to klawiatura mechaniczna dla graczy, będąca doskonałym narzędziem do prowadzenia wirtualnych rozgrywek, jak i do pracy. Może stanowić ciekawy pomysł na prezent świąteczny zarówno dla nastoletniego, jak i dorosłego gracza. Dlaczego?

Wytrzymałe przełączniki mechaniczne
Tym, co docenią gracze jest fakt, że każdy klawisz ma mechaniczny przełącznik, dzięki któremu użytkownik ma pewność jego zadziałania. Dodatkowo ma to pozytywny wpływ na poprawę szybkości reakcji gracza. W efekcie możliwe jest osiągnięcie lepszych wyników rywalizacji i jeszcze większej satysfakcji z gry. Przełączniki te, prócz wyraźnego kliku, charakteryzują się bardzo wysoką, sprawdzoną wytrzymałością – do 30 milionów kliknięć!

Wysoka jakość wykończenia
Klawiaturę X Range Pro cechuje także ponadprzeciętna jakość wykończenia. Jej przyciski wykonano z twardego, odpornego na zarysowania tworzywa i osadzono je na stabilnej, metalowej płycie. Gumowe zabezpieczenia znajdujące się na spodzie klawiatury zapewniają jej stabilność na większości powierzchni, w tym na blacie biurka, a także zapobiegają przesuwaniu się urządzenia.
Dzięki kompaktowym rozmiarom klawiatury można jej używać z powodzeniem nawet na małym biurku, a nawet wtedy pozostaje miejsce na sporych rozmiarów podkładkę pod myszkę. Połączenie pomiędzy komputerem a klawiaturą zapewnia wytrzymały przewód w oplocie tekstylnym, gwarantujący większą trwałość i bezpieczeństwo. Rozkładane stopki pozwalają na przystosowanie pochylenia klawiatury do preferencji użytkownika.

Recenzja klawiatury HYKKER X RANGE PRO

Iluminacja na życzenie
W urządzeniu zastosowano technologię kolorowego podświetlania LED RGB, dzięki której, prócz zwykłego podświetlenia klawiszy, można także uruchomić wbudowane efektowne tryby zmiany iluminacji – 10 różnych do wyboru. Przykładowe tryby to:
• „Pamięć” (naciśnięty klawisz podświetla się, by po kilku sekundach powoli wygasnąć),
• „Oddech” (podświetlenie wszystkich klawiszy przygasa i rozjaśnia się w stałym rytmie),
• „Stałe” (wszystkie klawisze są stale podświetlone),
• „Wąż” (podświetlane są po kolei klawisze od prawego górnego rogu by potem gasnąć w tej samej kolejności, a potem sekwencja powtarza się tylko od lewego dolnego rogu),
• „Błysk” (naciśnięty klawisz powoduje rozprzestrzenianie się podświetlenia od niego, aż do krańców klawiatury, w jednej poziomej linii klawiszy).

Funkcje multimedialne
W urządzeniu zaimplementowano także szybką obsługę multimediów oraz włączanie przydatnych aplikacji i opcji. Wśród nich są między innymi: sterowanie odtwarzaczami i aplikacjami multimedialnymi (startowanie i pauzowanie utworów/filmów, wybieranie poprzedniego lub następnego utworu/filmu, regulacja głośności, wyciszanie dźwięków), uruchamianie Windows Media Playera, kalkulatora, wyszukiwarki systemowej i folderu „Komputer”. Graczy bardzo zainteresuje możliwość wyłączenia klawisza „Windows”, który podczas gry ograniczy z tym problem do minimum.

Parametry techniczne klawiatury mechanicznej Hykker X Range Pro
Układ klawiatury 88 klawiszy, układ QWERTY
Podświetlenie 6 kolorów, tryby graczy i tryby animowanego podświetlenia
Interfejs i zasilanie USB, 5 V
Dodatkowe Regulowane pochylenie (za pomocą rozkładanych stopek)
Długość przewodu 1,7 m
Kompatybilność Windows XP, Vista, 7, 8, 10

Klawiatura mechaniczna Hykker X Range Pro będzie dostępna w cenie 99 zł, we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 16 do 29 grudnia 2019 lub do wyczerpania zapasów.