Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

samsung tv

Biało-czerwone flagi, Mazurek Dąbrowskiego i polscy sportowcy stojący na podium – tego wszystkiego życzymy sobie w związku z rozpoczynającymi się dziś Igrzyskami Olimpijskimi w Rio. Tak wyjątkowe chwile warto oglądać w perfekcyjnej jakości, aby nie umknął nam żaden szczegół. Dlatego też inteligentne telewizory Samsung Smart TV oferują doskonałe parametry, a także szereg sprytnych udogodnień dla fanów sportu.

Złoto Ireny Szewińskiej na igrzyskach w Montrealu czy brązowy medal zdobyty przez Andrzeja Badeńskiego w Tokio – polska reprezentacja dostarczała nam w przeszłości wielu powodów do dumy. Trzeba jednak przyznać, że często kibice oglądający transmisję z zawodów bardziej domyślali się, niż rzeczywiście widzieli co dzieje się na ekranie. Czasy czarno-białych ekranów i nieostrych, migających obrazów szczęśliwie już minęły. Obecnie możemy oglądać zmagania zawodników w świetnej jakości obrazu i dźwięku. Telewizory Samsung Smart TV oferują jednak zdecydowanie więcej. Sprzęty wyposażono w technologie, które sprawią, że kibicowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. O jakich rozwiązaniach mowa?

Medalowe emocje w sportowym trybie

Szalony entuzjazm na trybunach oraz radość na twarzy zdobywcy olimpijskiego medalu to bezcenny widok, dlatego bardzo ważne jest, aby oglądany obraz zapewniał doskonałe odzwierciedlenie szczegółów. Najnowsze telewizory Samsung wyposażone w technologie Quantum Dot oraz HDR zapewniają niezwykłe bogactwo barw oraz oddanie detali nawet w najciemniejszych partiach obrazu.

Na tym jednak nie koniec. Urządzenia oferują również tryb sportowy. Sprawia on, że obraz staje się dodatkowo wyostrzony i jeszcze płynniejszy, a dźwięk bardziej przestrzenny, aby możliwie najlepiej oddać atmosferę rozgrywek. Dodatkowym atutem jest także zakrzywienie ekranu telewizora, ponieważ krzywizna poprawia komfort widzenia i zapewnia poczucie bycia w centrum akcji. Teraz każdy może poczuć się jak na stadionie w Rio.

Odbicie? Tylko w sporcie

Sierpniowe słońce z pewnością cieszy urlopowiczów, ale dla oglądających telewizję zwykle jest źródłem problemów. Jak zobaczyć mknącą w powietrzu piłkę lub frunący oszczep na ekranie, w którym stale odbijają się promienie słoneczne? Samsung opracował rozwiązanie tego problemu. Najnowsze telewizory wyposażono w technologię Ultra Black inspirowaną okiem ćmy. Co to oznacza w praktyce? Lepszą widoczność i kontrast obrazu, dzięki mniejszej liczbie odbić i refleksów na ekranie. Od teraz można swobodnie oglądać sportowe transmisje nawet w mocno doświetlonych pomieszczeniach, a przy okazji cieszyć się wakacyjną pogodą za oknem.

Ważna jest każda sekunda

Ostatnia prosta podczas maratonu albo decydujący set w siatkówce, gdy wtem rozlega się dzwonek do drzwi. W takiej sytuacji zwykle omijały nas kulminacyjne, najważniejsze momenty gry. Telewizory Samsung Smart TV oferują jednak sprytne rozwiązanie. Funkcja Quick Connect pozwala na przesłanie obrazu z telewizora na smartfony i tablety Samsunga. Nie ma więc mowy o przegapieniu bramki czy finiszu biegacza, nawet jeśli musimy wyjść na chwilę z salonu.