Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

banner

Manta LED9500S EMPEROR ANDROID front

Manta LED9500S EMPEROR to nowy model telewizora opartego na najnowocześniejszym systemie ANDROID z dużym i czytelnym 50-calowym ekranem w rozdzielczości Full HD, z unikalną funkcją E-Share. Manta EMEPROR to znacznie więcej niż tylko telewizor! To multimedialne centrum rozrywki dla całej rodziny!

Wbudowana funkcja E-Share jest dużym ułatwieniem w codziennym użytkowaniu telewizora Manta LED9500S EMPEROR.
Zarządzanie plikami ze smartfona* na ekranie 50-calowego telewizora nigdy nie było tak proste. Dzięki unikalnej funkcji E-share poprzez łączność WiFi w każdej chwili można bezprzewodowo wysłać zdjęcia lub filmy ze smartfona* na ekran telewizora i przeglądać je w gronie rodziny czy przyjaciół. W sytuacji, gdy pilot zdalnego sterowania do telewizora Manta EMPEROR zgubi się, a właśnie zaczyna się mecz... można bez obaw użyć smartfona*, który z powodzeniem zastąpi pilota.

ANDROID TV to zdecydowana przewaga nad SMART TV.
W porównaniu do systemów SMART TV opartych o zamknięte platformy jak Tizen czy Web OS, telewizor Manta LED9500S EMPEROR oferuje bezpośredni dostęp do osobistego konta Google oraz Sklepu Play firmy Google, z którego można pobrać preferowane aplikacje. Użytkownik może korzystać w płynny sposób z serwisów, takich jak: Netflix, Player TVN, Cyfrowy Polsat GO, HBO GO i wielu innych. W telewizorze zainstalowane są popularne aplikacje: YouTube, przeglądarka internetowa, Twitter, Facebook oraz menadżer plików.
Seria telewizorów Manta EMPEROR wyróżnia się na tle rynku otwartym systemem ANDROID, który zaczyna być rewolucją technologiczną w świecie telewizorów ze względu na nieograniczone możliwości użytkowania. Obecnie Android używany jest przez ok. 86%** nabywców smartfonów na świecie, którzy korzystają z milionów aplikacji. Naturalną koleją rzeczy jest zatem ekspansja systemu w telewizorach i multimediach. Międzynarodowe koncerny oferują funkcję SMART TV w zamkniętych platformach opracowanych przez własne działy rozwoju, czyli decydują jakie aplikacje będą dostępne dla ich klientów.

Nowoczesny wygląd i dodatkowe funkcje.
Manta LED9500S EMPEROR charakteryzuje się najlepszym odwzorowaniem kolorów, nowoczesnym designem i cienką ramką otaczającą ekran. Wyposażony został w tryb hotelowy oraz nagrywarkę PVR. Posiada dużą ilość wbudowanych złączy: 2 x HDMI i 3 x USB. Telewizor Manta LED9500S EMPEROR zostanie niewątpliwe doceniony przez miłośników gier dzięki wejściu PC VGA.

Gwarancja najwyższej jakości potwierdzona usługą Door to Door .
Warto podkreślić, że wszystkie telewizory marki Manta są montowane w polskiej fabryce, a do ich montażu zostały zastosowane komponenty światowych liderów w dziedzinie produkcji podzespołów elektronicznych. Telewizory Manta EMPEROR objęte są usługą szybkiego serwisu Manta Express Door to Door przez okres gwarancyjny 24 miesięcy 
Sugerowana cena detaliczna (brutto): 1.799 PLN
Link do strony z produktem: http://www.manta.com.pl/pl/androidtvled9500s
Specyfikacja techniczna Manta LED9500S EMPEROR ANDROID:
Przekątna ekranu: 50" / 126 cm
Rozdzielczość: 1920x1080
Tuner DTV: DVB-T/C ( MPEG4, MHEG - 5 UK )
Jasność: 200 cd / m2
Moc głośników: 2x8
Zasilanie: AC100 - 240 V
Waga: 13.7 kg
Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Dodatkowe funkcje: PVR, tryb hotelowy
Akcesoria w zestawie: pilot, instrukcja obsługi, baterie do pilota
Moc znamionowa: mniej niż 130 W
VESA: 200 x 200
Wymiary telewizora bez nóg: 665.2mm x 1131.8mm x 84.2 mm
Wymiary telewizora z nogami: 723.6mm x 1131.8mm x 259.7mm
Android: 4.4
CPU: 4 Core A5 1.55 GHz
EMMC FLASH (ROM): 5 GB Nano Flash
DDR (RAM): 512 MB DDR
Złącze: RF, HDMI x2, Android tv - USB2.0x2, Funkcja Media USBx1, COAX, Y PB PR, Earphone, VGA, PC Audio, CI, SCART, AV IN, RJ45.
Technologie poprawy Dźwięku: Redukcja szumów
Smart TV: ESHARE, facebook, twitter, youtube, przeglądarka internetowa, odtwarzacz plików multimedialnych, google store
Podłaczenie smartfona: za pomocą Eshare w przypadku telefonu z systemem Android
Typ Panelu: FULL HD
Klasa Energetyczna: A
Moc standardowa: 76 W
wymiary opakowania: wysokość x długość x głębokość: 720 mm x 1190 x 135 mm

*Dotyczy smartfonów opartych o system Android
**Źródło: Raport Gartner 2016